וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

למרות הקיצוצים - אינטל ישראל מחלקת מחשבים למאות מעובדיה

עינב בן יהודה

26.6.2001 / 11:20

זאת לאחר שבמארס השנה הודיעה החברה כי בכוונתה לקצץ בהוצאות הרווחה וכי עובדים שהיו אמורים לקבל מחשבים לבתיהם במסגרת העבודה, לא יקבלו אותם

מאות מעובדי הייצור של אינטל ישראל יקבלו מחשבים לביתם, למרות החלטת החברה ממארס השנה להקפיא את חלוקת המחשבים.

במארס 2001 הודיעה יצרנית המוליכים למחצה האמריקאית על תוכנית קיצוצים במסגרתה פוטרו כ-5,000 עובדים, הוקפאו העלאות שכר מובטחות לרבים מהעובדים, הוקפאו גיוסי עובדים ובנוסף הודיעה החברה כי בכוונתה לקצץ בהוצאות הרווחה וכי עובדים שהיו אמורים לקבל מחשבים לביתם במסגרת העבודה, לא יקבלו אותם.

היום נמסר מאינטל ישראל כי למרות תוכנית הקיצוצים החליטה החברה להעניק למאות מעובדי הייצור בישראל מחשבים לביתם. העובדים שקיבלו את המחשבים מועסקים בקווי הייצור, מרביתם עובדים במשמרות.

מאינטל ישראל נמסר כי השיקול שהניע את החברה בבחירת העובדים שיקבלו את המחשבים היה מידת הזדקקותם של העובדים למחשב ומעמדם בחברה, כאשר מרביתם אינם בכירים.

בתחילת החודש פירסמה החברה דו"ח מיקדמי לגבי הרבעון השני, המסתיים ב-30 ביוני, בו דיווחה כי הכנסותיה יהיו נמוכות מעט מנקודת האמצע של טווח התחזית הקודמת אותה פירסמה באפריל.

החברה הודיעה כי היא צופה יציבות בעסקי המעבדים וחולשה בעיסקי התקשורת בתקופה זו. כמו כן הודיעה אינטל כי היא צופה התחזקות עונתית במחצית השנייה של השנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully