וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אב ובנו מואשמים בביצוע במעשים מגונים ואונס בבנות משפחה

ורד כהן ברזילי

24.6.2001 / 13:54

נגד השניים, תושבי פתח תקווה, הוגשו הבוקר כתבי אישום; הבן חשוד כי אנס וביצע מעשי סדום באחת מאחיותיו; האב נאשם בביצוע מעשה מגונה בשתי הבנות שבאותה תקופה היו כבנות 14


לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגשו הבוקר שני כתבי אישום כנגד אב ובנו, תושבי פתח תקווה, הנאשמים באונס ומעשים מגונים בשתי ילדות בנות משפחה. מדובר באב לו ארבעה ילדים שתי בנות ושני בנים. מכתב האישום נגד הבן עולה כי במשך שנתיים, בין השנים 95 ל-97, אז היה כבן 14, ביצע מעשי אונס באחת מאחיותיו שהית ה אף היא בערך באותו גיל. באותה תקופה התגורר הצעיר, כיום בן 20, בבית המשפחה.

בכתב האישום מתוארים בפירוט מעשי האונס והסדום שביצע הבן באחותו. באחד המקרים, במהלך חופשת הקיץ, בעת ששני האחים שהו לבדם בבית נשכב הנאשם במיטת הוריו וקרא לאחותו. המתלוננת, שחששה מאחיה, נכנסה לחדר ואז אנס אותה האח. למרות תחנונה שייחדל ממעשיו הוא סירב ואף הורה לה להשמיע קולות התנשפות כמו "שאנשים עושים כשהם מקיימים יחסי מין".

במקרה אחר קרא הנאשם לאחותו להגיע לחדר האמבטיה ודרש ממנה לבצע בו מין אורלי, תוך שהוא מאיים אליה שאם לא תעשה כך הוא יספר לאביו כי היא נוהגת לגנוב כסף מארנקו. עוד קובע כתב האישום כי הנאשם נהג באופן קבוע לחכך את גופו בגופה של אחותו ובאחת ההזדמנויות הורה לה להשמיע קולות כפי ששמעו בסרט כחול שהראה לה בהזדמנות קודמת. הוא אף הדריך אותה כיצד להשמיע את הקולות.

הצעיר נאשם באינוס קטינה בת משפחה, מעשה סדום בקטינה בת משפחה, מעשה מגונה בקטינה בת משפחה ומעשה מגונה בבת משפחה.

מכתב האישום נגד האב עולה כי החל משנת 1995 נהג לבצע מעשים מגונים בשתי בנותיו, שהיו כבנות 14, והמשיך במעשיו במשך ארבע שנים.

עוד עולה מכתב האישום כי באחת הפעמים האב ניגש לאחת מבנותיו שאל אותה האם החבר שלה נוגע בה למטה, תוך שהוא מצביע על איבר מינה ונוגע בו. המקרה אחר בעת ששכב האב במיטתו הוא ביקש מבתו השניה להיכנס לחדר שם הצמיד את גופו לגופה ונישק את לחייה מתוך כוונה "לגירוי ולסיפוק מיני".

האב מואשם ביצוע מעשה מגונה בקטינה בת משפחה ומעשה מגונה בבת משפחה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully