וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

'למוסד' דרוש: במאי, תסריטאי ויוצר סביבה לאיסוף מודיעין

21.6.2001 / 20:17

ארגון המוסד יוצא פעם נוספת בקמפיין 'דרושים'; גם הפעם מופיעים סמלי המדינה לצד פסוק מספר משלי; התפקיד: קציני איסוף מודיעין; הדרישה: יכולת אישית נדירה, תיחכום ויצירתיות

ארגון המוסד יוצא פעם נוספת בקמפיין פומבי, שהמטרה כמו בפעם הקודמת, גיוס קציני איסוף לארגון. במודעה שתתפרסם בימים הקרובים בעיתונות יוזמנו בעלי כישורים המוגדרים 'נדירים' לבוא ולנסת להתקבל לארגון הנחשב.

קציני איסוף (קצ"א), אחראים על ניהול וביצוע מבצעים לאיסוף מודיעין ממקורות אנושים. על פי המודעה "המידע שמשיג קצין האיסוף מאפשר לדרג המדיני לקבל החלטות אסטרטגיות ומהווה מכשיר בידיהם של הגופים הביטחונים לביצוע צולח על המשימות המורכבות ביותר".

ואם זה לא מספיק, מתואר התפקיד גם באופן יצירתי יותר: "קצין האיסוף הוא במאי, תסריטאי ושחקן במציאות שהוא יוצר במטרה ליצור סביבה מתאימה לאיסוף מודיעין. מדובר באדם בעל רמה אישית גבוהה וכישורים אישיותים נדירים המשלבים יכולות כמעט בלתי אפשריות - להיות שחקן כלפי חוץ ובה בעת ישר ןמחוייב למשימתו ולביטחון המדינה". "קצין האיסוף", נכתב במודעה, "נדרש לתיחכום, יצירתיות, כושר המצאה ואילתור שיאפשר לו לבצע מבצעים מורכבים של איסוף מודיעין".

רואים את עצמכם מתאימים? ארגון המוסד מונה תכונות נוספות: "בדרישות התפקיד בולטים מאפיינים ייחודים כגון סקרנות וחשיבה יצירתית, כושר משחק, יכולת לעבודה עצמאית, גמישות בעבודה מול תרבויות שונות ועבודת צוות בתנאי אי וודאות". התפקיד, על פי המודעה, מחייב "שירות בחו"ל לתקופות קצובות ומתבצע באזורים שאינם עוינים".

המודעה ממשיכה את הקו של מסע הפרסום הקודם. היא נושאת את סמל המדינה ואת המנורה ותחתיה האמירה, "המוסד נפתח. לא לרבים. אולי לך". בכותרת המודעה מופיעה ציטוט ממשלי יא', "באין תחבולות יפול עם". המודעה פונה ישירות למועמדים המוגדרים 'איכותיים'. את הקמפיין מלוה משרד הפרסום אריאלי והמודעות יתפרסמו בעיתונות היומית.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully