וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אתר מתנחלי יש"ע: "הביאו ביצים לבתי שרי הממשלה"

21.6.2001 / 17:45

האתר "דעות" מפרסם את כתובותיהם ומספרי הטלפון של שרי הממשלה וקורא להביא את הביצים לבתי השרים, כי "כנראה זה מה שחסר לשרון ועמיתיו"; המטרה: "להפסיק את מדיניות וההבלגה"

כתובותיהם הפרטיות של שרי הממשלה בצירוף מספרי הטלפון שלהם, מתפרסמים ועומדים במרכז מבצע "תנו ביצים לממשלה", אותו יזם אתר האינטרנט "דעות", המגדיר עצמו כ"אתר המאבק למען ארץ ישראל".

האתר קורא לציבור להגיע לבתים תחת הכותרת: "לתת לממשלה ביצים", בשל מדיניות ההבלגה, שמוכיחה לדעת עורכי האתר כי שרי הממשלה הינם נטולי האיבר הגברי. הציבור נקרא להביא שקיות ביצים לפתח בתי השרים, "על מנת לחזקם", וכמשתמע, להביע דיעה נחרצת כנגד המדיניות הנוכחית.

לדברי האתר: "ממשלת ישראל סובלת משיתוק מדמם וחוסר אונים מול הטרור הערפאתי המשתולל... שרון לא נותן ביטחון. אנו קוראים לתת לשרי הממשלה ביצים, כדי שיתחזקו ויפסיקו את מדיניות ההבלגה הרצחנית".

ומדוע ביצים דווקא? מסביר האתר:

"1. כי הגיע הזמן שהממשלה תפסיק לדגור עליהן.
2. כי נשבר לנו מחוסר המעש מול הטרור.
3. כי עדיפה ביצה שפוכה מדם שפוך.
4. כי (כנראה) זה מה שחסר כרגע לשרון ועמיתיו.
די להבלגה. תנו לצה"ל לנצח. הבא שקית עם ביצים לשרי הממשלה הגרים בסמוך אליך".

מתחת לנימוקים הללו מופיעה רשימת שרי הממשלה, על פרטיהם האישיים. האתר "דעות" עוסק בהסברת עמדות המחנה הלאומי ומפרסם דיווחים, כתבות וטורים בנושא. עורכי האתר מדגישים כי אינו קשור למועצת יש"ע או לכל גוף פוליטי אחר. בראש עמוד השער, יוצא האתר בקריאה: "אדריכלי אוסלו למשפט!" לצד תמונותיהם של שמעון פרס, יוסי ביילין, אהוד ברק, יוסי שריד, שלמה בן עמי, יאסר ערפאת והסופר עמוס עוז.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully