וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מורגן סטנלי מכה את התחזיות לרבעון השני

רונן סרברניק

21.6.2001 / 16:00

עם זאת, רשם ירידה של 36% ברווחים; הכנסות הבנק נפגעו מההאטה הכללית במסחר; רשם רווח של 930 מיליון דולר לעומת רווח של 1.26 מיליארד דולר ברבעון המקביל

מורגן סטנלי דין וויטר (סימול MWD), בית ההשקעות השני בגודלו בארה"ב דיווח היום על תוצאותיו הכספיות לרבעון השני. בית ההשקעות רשם רווח של 930 מיליון דולר או 82 סנט למניה מדוללת, ירידה של 36% ביחס לתקופה המקבילה בשנה שעברה, אז רשם רווח של 1.26 מיליארד דולר או 1.26 דולר למניה. תחזית האנליסטים הממוצעת היתה לרווח של 79 סנט למניה.

הכנסות החברה נפגעו מההאטה הכללית במסחר, ובעיקר מהירידה החדה בשכיחות הנפקות המניות והמיזוגים, פעולות עליהם גובים בתי ההשקעות עמלות גבוהות.

שלשום דיווחו שני בתי השקעות מובילים על תוצאותיהם הכספיות ברבעון הכספים. גולדמן סאקס (סימול GS) עמד בתחזיות ורשם ירידה של 23.5% ברווחים, ואילו ליהמן ברדרס (סימול LEH) היכה את התחזיות ורשם צמיחה של 14% ברווחים, בזכות הנפקות אג"ח ומסחר בניירות ערך. אתמול היכה את התחזיות בנק ההשקעות בר סטרנס (סימול BSC) עם ירידה של 21% ברווחי הרבעון השני, ורווח של 1.18 דולר למניה לעומת תחזית של 1.09 דולר למניה.

גולדמן סאקס, ליהמן ברדרס ובר סטרנס ציינו גם הם ירידה בהכנסות מעמלות על תיווך במסחר, שנפלו לאחר שהמשקיעים נטשו את השווקים, ולאחר שפעילות ההנפקות נפסקה כמעט כליל. אולם ליהמן ברדרס נהנה מפעילויות בשווקים אחרים, המשמשים למשקיעים אלטרנטיווה בתקופות של ירידה בערך המניות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully