וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אייל גולן חוזר למילואים - יופיע בפני חיילי צה"ל

21.6.2001 / 21:40

גולן הופיע הערב בפני עובדי משרד הביטחון; קצין חינוך ראשי קרא להחרים את המופע בשל סירובו של גולן לשרת במילואים; המנהל האישי והדוברת של הזמר שלחו בתגובה מכתב זועם לשר הביטחון


המאבק בין אייל גולן לקצין חינוך ראשי הגיע לסיום. הזמר, סיכם הערב עם רשויות הצבא את חזרתו לשירות מילואים. בימים הקרובים יוסדר שירות המילואים שלו כזמר.

הערב הופיע גולן בפני עובדי משרד הביטחון בלטרון שם אמר לשר הביטחון, בנימין בן אליעזר, שהוא אוהב את חיילי צה"ל וישמח להופיע בפניהם. הוא הודיע כי בכוונתו לתרום את כל ההכנסות מהמופע הערב לפלוגת החבלה של הצנחנים.

הבוקר שלחו ישי בן-צור, מנהלו של אייל גולן, ורונית ארבל, הדוברת של הזמר, מכתב לשר הביטחון בעניין יחסו של קצין חינוך ראשי תא"ל אלעזר שטרן לזמר, או במילותיהם: "מסע ההשמצות שמנהל תא"ל שטרן נגד הזמר אייל גולן".

אתמול, קרא תא"ל שטרן לחיילים להחרים את המופע של אייל גולן שהתקיים היום בלטרון. הסיבה: סירובו של הזמר לשרת במילואים. אנשיו של הזמר החליטו להשיב אש, ולהלן המכתב:

לכבוד: שר הביטחון בנימין בן-אליעזר
בשנה האחרונה מנהל תא"ל שטרן מסע השמצות נגד הזמר אייל גולן בנימוק שאייל גולן מסרב להופיע בפני חיילי צה"ל. אייל גולן הופיע במהלך השנים האחרונות בעשרות הופעות בפני חיילי צה"ל, נכי צה"ל ובמסגרות לזכרם של חללי צה"ל שנפלו.

להלן מספר דוגמאות:

ב-16 במאי 2001 הופיע אייל גולן במתקן הנופש אולגה בפני חיילי צה"ל שירדו מלבנון.

במהלך 1999 הופיע אייל גולן עשר פעמים בפני חיילי צה"ל במתקני הנופש אולגה ואשקלון. אייל נתן הופעה מלאה בפני חיילים אלה, והשכר שנגבה היה נמוך ב-50 אחוז ממחיר הופעתו בשוק הפרטי ונועד לכיסוי הוצאות ועלויות הנגנים בלבד.

ב-3 בדצמבר 2000 הופיע אייל בהתנדבות בפני חייל צה"ל בבית החייל ואף מימן מחשבונו האישי את עלות ההגברה, התאורה ועלות הנגנים לבקשת מג"ד החיילים נמרוד שמול (דובר צה"ל אסר הבוקר על נמרוד שמול להתראיין בכלי התקשורת ולספר על התנדבותו של אייל).

ב-29 בספטמבר הופיע אייל בבסיס צה"ל בתוך לבנון (מרג' עיון) תוך שהוא נוסע להופעה עם שכפ"צים ומופיע על משאית.

ב-1 במרץ וב-1 במאי 2001 הופיע אייל גולן בהתנדבות בפני ארגון נכי צה"ל בטבריה ובנס ציונה.

במהלך שנת 2000 הופיע אייל בפני ארגון נכי צה"ל חמש הופעות במחיר שנמוך ב-50 אחוז ממחיר הופעתו בשוק ונועד לכיסוי הוצאות ועלויות הנגנים בלבד.

בערב יום הזיכרון בשנת 2001 הופיע אייל בערב זיכרון בראשון לציון לזכרו של חייל צה"ל שנהרג. ההופעה היתה בהתנדבות מלאה.

אלה רק חלק קטן מהדוגמאות להופעותיו של אייל גולן בצבא ובמסגרות הקשורות אליו.

באשר להופעתו הערב, עקב המהומה שקמה, מבקש אייל לתרום את השכר המגיע לו מהופעה זו לקרן ליבי.

בכבוד רב,
ישי בן-צור, מנהל אישי
רונית ארבל, דוברת הזמר

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully