וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אסיפות בעלי המניות של כלל תעשיות וכלל אלקטרוניקה אישרו את המיזוג

אלי דניאל

20.6.2001 / 18:15

מאיר שני: "אנחנו נכנסים עכשיו לתהליך שייקח כמה חודשים ובו תיבחן האסטרטגיה של כלל"; כל מניות כלל אלקטרוניקה יועברו לכלל תעשיות על פי יחס של 1:12


אסיפות בעלי המניות של כלל תעשיות וכלל אלקטרוניקה אשרו הערב ברוב מוחץ את ביצוע המיזוג בין שתי החברות.

כעת, על שתי החברות לקבל את אישור בית המשפט למיזוג וייתכן מאוד כי בתוך מספר שבועות יתבצע המיזוג כשכל מניות כלל אלקטרוניקה יועברו לידי כלל תעשיות, ואילו לבעלי המניות של כלל אלקטרוניקה יוקצו מניות כלל תעשיות, לפי יחס המרה של 1:12.

מאיר שני, מנכ"ל החברה, מסר ל-TheMarker.com בעניין מיזוגן של כלל תעשיות וכלל אלקטרוניקה ותוכניות החברה הממוזגת בעתיד הקרוב כי "שתי אסיפות בעלי המניות, הן זו של כלל תעשיות והן זו של כלל אלקטרוניקה, אשרו את המיזוג ברוב מוחץ. כשלעצמי, אני סבור כי פעולת המיזוג אמורה להיטיב עם בעלי המניות, ובהיקפים אלה ואחרים היא עשויה להימשך בקבוצת אי.די.בי. הכוונה בצעד זה היא להיטיב עם בעלי המניות של החברה".

באשר לאפשרות שיבצע ארגון מחדש של החזקות כלל תעשיות, מסר שני כי "אנחנו נכנסים עכשיו לתהליך שייקח כמה חודשים ובו תיבחן האסטרטגיה של כלל. אנחנו נבדוק את היתרונות והחסרונות שלנו כחברת החזקות. בתחומים בהם אנחנו חזקים, אנחנו נמשיך לפעול, ובתחומים בהם אנחנו חלשים, נבחר בין חיזוק מעמדנו לבין מימוש ההשקעה. בכל מקרה, רק לאחר שיסתיים התהליך הזה ניתן יהיה לומר בצורה ברורה מהו הכיוון בו תמשיך החברה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully