וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"אנס הכלות החרדיות" הורשע באונס 5 נשים

ורד כהן ברזילי

20.6.2001 / 13:50

יצחק פדר, בן 27 מבני ברק, הורשע היום גם בהטרדת 3 נשים נוספות; הציג עצמו כמדריך חתנים, הורה לכלות להמתין לבד בבית וקיים עמן יחסים תוך שהוא מסביר כי הוא פועל לפי ההלכה

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום את יצחק פדר מבני ברק, המכונה "אנס הכלות החרדיות", באונס של חמש נשים והטרדה של שלוש נוספות. פדר, בן ה-27, יצר קשר עם שמונה כלות צעירות והציג עצמו כמדריך חתנים. הוא נהג להורות להן להמתין לו לבד בביתן ולקיים עמן יחסי מין תוך שהוא מסביר להן כי הכל מאושר מבחינה הלכתית. פדר הורשע לאחר שמכתב האישום המתוקן, שהוגש לבית המשפט הבוקר, הושמטו סעיפים של אינוס בכוח.

בכתב האישום המתוקן מפורטים מעשי האינוס שביצע פדר בנשים. באחד המקרים התקשר לכלה חרדית צעירה מבני ברק והציג את עצמו כמדריך חתנים שהדריך את בעלה לפני החתונה. הוא סיפר לצעירה כי הוא נשלח מטעם האגודה לטהרת המשפחה, שעורכת מעקב אחר תקינות יחסי המין של זוגות שנישאו. הוא הורה לה להמתין לבדה בבית כשגבה לדלת, לכסות את פניה במגבת ולהשאיר את דלת הבית פתוחה, כדי שיוכל לתת לה הדרכה מינית. הוא גם ציין בפניה כי 60 אחוזים מהאוכלוסיה עוברת טיפול שכזה.

פדר הגיע לדירה, הכניס את הצעירה לחדר השינה, הפשיט אותה והשכיב אותה על המיטה. לאחר מכן הוא החדיר את איבר מינו לאיבר מינה עד שהגיע לסיפוק תוך שהוא שואל אותה שאלות כיצד היא נוהגת לקיים יחסי מין עם בעלה. גם כשהצעירה טענה בפניו כי מעשיו הנם בניגוד להלכה והביעה פליאה על המעשים, הוא טען בפניה כי הוא פועל לפי עצת רבנים. כמו כן הוא הסביר, כי על מנת שהיא תוכל ללדת ילדים עליו להמשיך במעשיו ולהרחיב את איבר מינה.

כעבור שבועיים התקשר פדר לאותה צעירה וטען בפניה כי אצל אחת הבנות שהוא הדריך נתגלתה מחלת האיידס. הוא דרש ממנה להמתין שוב בביתה ערומה כשפניה מכוסות וסיפר כי הוא מגיע עם תרופה נגד המחלה אותה ייאלץ להזריק לה. הוא הגיע לדירה והסביר לה כי הזריקה תתבצע דרך איבר המין כפי שהוא עושה לכל הבנות בבני ברק. הוא הגיע לדירה, השכיב אותה על המיטה והורה לה להכניס את איבר מינו לפיה. הוא שפך את זרעו והסביר כי על מנת שהתרופה תשפיע מיידית עליה לבלוע את הנוזל.

קרע את קרום בתוליה כדי שבעלה לא יתגרש ממנה

במקרה אחר יצר פדר קשר עם צעירה אחרת, בת רב. הוא התחזה שוב למדריך חתנים וטען כי הוא פועל על פי הוראותיו של רב ידוע שהורה לו לקרוע לגמרי את קרום הבתולין שלה, אחרת בעלה ייאלץ להתגרש ממנה. הוא הורה לה להמתין לו במיטתה כשמגבת על ראשה. כשהגיע לדירה גילה כי הצעירה נמצאת במחזור. הוא ניסה לעצור את הדימום אולם לא הצליח והחליט לשוב בהזדמנות אחרת.

למחרת יצר שוב קשר עם הצעירה והורה לה להמתין במיטתה כשגרביון על ראשה. הוא ניסה שוב למצוא פתרון לדימום ולצורך כך הביא עמו נר וטפטף שעווה חמה על פטמותיה ועל איבר מינה. לבסוף החדיר את איבר מינו לאיבר מינה עד שהגיע לסיפוק תוך שהוא מסביר לה שרק כאב יוכיח שפעולתו מצליחה.

פדר הורשע באונס של חמש נשים ובעבירות הטרדה של ניסיון לקבלת דבר במרמה, פגיעה בפרטיות והתחזות לאדם אחר בפני שלוש נשים אחרות. גזר דינו יינתן ב-6 בספטמבר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    1
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully