וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד: בן 81 מנתניה אנס את בתו ונכדיו

ורד כהן-ברזילי

18.6.2001 / 19:30

על פי החשד האיש נהג לאנוס את בתו במשך 40 שנה; הנכדה בת ה-14 והנכד בן ה-11 נאנסו גם הם במשך שנים ארוכות; עורך דינו של הקשיש טוען כי מדובר בעלילה; מעצרו של החשוד הוארך בשבוע

בן 81 מנתניה, חשוד כי אנס וביצע מעשים מגונים בנכדיו ובבתו במשך 40 שנה. מעשי ההתעללות נפסקו רק לפני שנתיים. הקשיש הובא היום בצהרים לבית משפט שלום בכפר-סבא, להארכת מעצר. על פי החשד, הנאשם אנס את בתו מאז הייתה בת 15 עד לפני שנתיים, את נכדתו מגיל ארבע עד שהיתה בת 14 וגם את נכדו, כיום בן 11. בתו סיפרה כי לא התלוננה במשטרה על אביה משום שאיים עליה שלא תספר לאיש על מעשיו.

בדיון בהארכת המעצר שהתקיים היום סיפרה בא כוח המשטרה, רס"ר רויטל לוי, כי לפחות שתיים מן המתלוננות סיפרו לאדם הקרוב אליהן על המעשים המיניים שהחשוד ביצע בהן. בא כוח החשוד, עו"ד בן בן-ציון, טען כי החשוד מכחיש את המיוחס לו. לדבריו מדובר במזימה שנרקמה על ידי המתלוננים בגלל סכסוך על ירושה. בן ציון טען כי לא יתכן שאף אחד מהקורבנות לא ידע על רעהו, למרות שהפרשה "התפוצצה" במשפחה לפני שנתיים. רעייתו של החשוד נחקרה במשטרה ותמכה בבעלה.

שופטת בית משפט השלום כתבה בהחלטתה, כי לאחר עיון בתיק החקירה ומתוך חומר הראיות שהוצג בפנייה, קיים חשד סביר כי החשוד מעורב בעבירות המיוחסות לו. "לא שוכנעתי כי קיים חשש שמדובר בעלילה ובעדויות מתואמות של בני משפחה, שנרקמו כנגד החשוד בגין סכסוך משפחתי", כתבה השופטת והורתה להאריך את מעצרו של החשוד בשבעה ימים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully