וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תסתובבי, מותק, תסתובבי, נראה מה את שווה

תמר נהרי

17.6.2001 / 17:04

פרקליטו של הסרסור ראובן "פאפא" סלומון מסביר לוועדה לחקירת הסחר בנשים איך מעריכים שווי של זונה חדשה, איך מעלים את הרמה, ולמה כל זונה היא רביבו; הפרוטוקול המלא – גזור ושמור

ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא הסחר בנשים נוהגת להזמין מומחים לישיבותיה. הכוכב האורח של הדיון שנערך לפני כשבוע היה יעקב שקלאר, מעורכי הדין הבולטים בענף הזנות. שקלאר הוא פרקליטו של הסרסור ראובן סלומון, המכונה "פאפא", מסוחרי הנשים הגדולים בישראל. שקלאר, שהתבקש להציג בפני הוועדה את הדברים כפי שהם נראים מצדו השני של המתרס, הפתיע את החברים בנאום סדור, חוצב להבות, בזכות הסחר בנשים והזנות כ"מצרך חברתי". וואלה! מביאה בפניכם את הפרוטוקול המלא של הישיבה, מסמך שקשה לשכוח, שנערך בחסות כנסת ישראל.

"יש ביקוש" אבל "המצרך ברמה ירודה"

שקלאר: "יש ביקוש לזונות מחו"ל וזאת בגלל שלטעמי זנות היא מצרך חברתי חשוב. כל מי שיגיד אחרת לטעמי הוא או מתיפייף או עוצם את העיניים או שהוא צבוע. לא סתם אומרים שזה המקצוע העתיק בעולם. המקצוע הזה הוא מקצוע נדרש על ידי כל שכבות הציבור. הוא פותר המון בעיות, אם כתוצאה מכך שאדם לא יכול להשיג מין, שהוא מצרך בסיסי וקיומי עבור הרבה אנשים, בגלל שהוא מכוער או מוגבל. הוא צריך סקס, וסקס זה כמו אוכל, והוא משתמש בזונות.

"למרות שמדובר במצרך חברתי חשוב, המציאות העגומה בישראל הופכת את המצרך החברתי הזה למצרך ברמה מאוד ירודה, מכיוון שלא מתקיימים תנאים המאפשרים לעסוק או לרכוש את המצרך הזה בצורה מכובדת. זאת אומרת, יש לנו זונות בחצרות האחוריות, יש לנו זונות בתל ברוך. כל פעם שזונה מקבלת קליינט אצלה בבית היא הופכת להיות פושעת.

"זונה זה בדיוק כמו רביבו"

"בא החוק החדש ואמר שאסור למכור ולסחור בבני אדם. מה זה אומר? כאשר יש לנו בחברה רצון להעלות את רמת הזנות בישראל זה יוצר מצב בלתי אפשרי. למה? כי החוק נלחם נגד זה. אנשים שרוצים להעלות את רמת השרות ורוצים להביא לכאן זונות, בדיוק כמו – ותיכף אני אסביר את האנלוגיה – כדורסלנים שקונים ומוכרים, אנשי היי טק שיש שינוע שלהם בכל העולם עם חוזים אישיים, מוסיקאים, כדורגלנים. הנה, רביבו עבר מספרד לטורקיה, קנו אותו ואף אחד לא ביצע פשע, כולם מרוצים.

"החוק הזה יצר מצב אבנורמלי, שבו לרצונה הטוב של היצאנית אין שום ערך. מייד קם קול צעקה ואומר שליצאנית למעשה אין בחירה אמיתית כי היא מסכנה, היא פועלת כתוצאה ממצוקה. הרי התעללו בה בבית, במולדובה אין עבודה, רמת החיים מאד נמוכה ולכן היא נאלצת – לא מבחירתה החופשית חלילה – לעזוב את ארץ מכורתה וללכת לעבוד במדינות אגן הים התיכון, ואחת מהן – ורק אחת מהן – היא ישראל.

"רופאים מנתחים זה בדיוק כמו זונה"

"לדעתי זה טיעון צבוע, כולנו פועלים ממצוקה. כל הקפיטליזם בנוי על עקרון המחסור, והוא שמניע את הכלכלה החופשית. הפיליפיניות לא באות לנגב ישבנים של זקנים כי הן נהנות מכך. הן פועלות כתוצאה ממצוקה. כל בעלי המקצוע – דוגמנים, מסז'יסטים, עורכי דין, מזכירים, רופאים מנתחים שמשכירים את ידיהם הטובות ואת גופם תמורת כסף – פועלים כתוצאה ממחסור. הם רוצים להעלות את רמת החיים שלהם והם רוצים להרוויח כסף.

sheen-shitof

עוד בוואלה!

קק"ל מעודדת לימודי אקלים באמצעות מלגות לסטודנטים צעירים

בשיתוף קק"ל

סרסור מאוד נחמד, באמת נחמד

"גברת נטליה גוימן, שהיא בחורה נחמדה בת 20, עבדה כאן בארץ בעבר וגורשה אחרי שתפסו אותה על שהיה בלתי חוקית. היא עבדה אצל סרסור מאוד נחמד, אדם בשם ראובן סלומון. כל הבנות שעבדו אצלו קראו לו 'פאפא'. פאפא ברוסית זה אבא. שאלתי אותן למה הן קוראות לו פאפא, והן אמרו שהוא מתייחס אליהן כמו אבא. שאלתי האם הן רצו להגיע לכאן והן אמרו שכן, בהחלט. שאלתי האם הן ידעו מדוע הן מגיעות לכאן והן אמרו שכן, בהחלט".

ח"כ רחמים מלול: "אני מתפעל מנופת הצופים".

חברת כוח האדם של פאפא

"פאפא הוא גם ספק של אותן בנות לאנשים שאין להם את חברת כוח האדם שיש לפאפא. הם באים אליו ואומרים לו: שלום פאפא, שמענו שיש סחורה חדשה. המילה סחורה היא מאוד מעליבה והיא מזכירה עבדות, אבל גם פועלים מסין, מרומניה, מיוגסלביה ומטורקיה הם, מה לעשות, סחורה. לא יפה לקרוא כך לאנשים אבל מוכרים וקונים אותם, רבותי, זה מה שעושים. גם כדורגלנים וכדורסלנים נמכרים ונקנים בחוזים אישיים. אז מגיעים אותם אנשים ואומרים, פאפא, שמענו שיש לך כמה בנות מיותרות.

"ואז פאפא אומר: אין שום בעיה, בבקשה. יש לי את טטיאנה, את נטאשה ואת אלה, בבקשה תבחרו. מתרשמים מהן, אומרים להן לעשות סיבוב, ללכת לפה ולשם, מסתכלים איך הן נראות. זה מגעיל, אני יודע, זה נשמע נורא ואיום, אבל מה לעשות, הן באו לתת שירות ספציפי כדי להעלות את רמת המצרך החברתי והחשוב. ואז שואלים את פאפא כמה כסף עלה לו להביא את הבנות האלה. אומר פאפא: 3,000 דולר לאחת.

ח"כ מלול: "זה לא תלוי בסיבובים שהיא עושה?"

"זה תלוי גם באיך שהיא נראית, בהחלט, כמו כל פועל. גם פועל שהוא מאוד חזק שווה יותר כסף ונותנים לו יותר משכורת. אם מסז'יסט הוא יותר טוב יש לו יותר לקוחות. אם דוגמנית היא יותר יפה אז יש לה יותר בגדי ים לדגמן. כעולם משכירים את גופם. גם למנתח טוב שיש לו ידיים טובות משלמים יותר שכר טירחה עבור שירותיו.

"אולי תוכלי לגלות לנו מה זה פאפא ברוסית?"

ח"כ מלול: "חברת הכנסת מרינה סולודקין, אולי תוכלי לגלות לנו מה זה 'פאפא' ברוסית?"

סולודקין: "זה דוגמא לאיך עושים 'לוקש' מאנשים. יש רוסית מדוברת ספרותית, ושם פאפא זה אבא. אבל יש שפה מדוברת בעולם התחתון ושם פאפא זה ראש של עבריינים, כמו סנדק ואף גרוע יותר. כמו כן, יש שפה של הרוסים שהתעשרו בשנים האחרונות ושם פאפא זה איש בן 50 שמעדיף לצאת עם בנות 20. אדם כזה גם נקרא פאפא, או אפילו פאפיק. מי שאומר שזה כמו להגיד אבא, אז או שהוא לא יודע את השפה או שהוא עושה מניפולציה. הנאום של עו"ד שקלאר היה מאוד מרשים: בעד זנות, בעד הברחת אנשים".

ח"כ מלול: "זה היה נאום זנות ציוני".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully