וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קבוצת טלדור שוברת את השתיקה: יוצאת בקמפיין פרסום ראשון מאז הקמתה

נורית שר

14.6.2001 / 15:49

הפעילות התדמיתית כוללת שינוי הלוגו, מודעות בעיתונות ושילוט חוצות וכן פעילות פנים ארגונית שנועדה ליידע את עובדיה על התהליכים שהחברה עוברת


קבוצת טלדור יצאה השבוע לראשונה מאז הקמתה בקמפיין פרסום תדמיתי. מסע הפרסום עלה באמצעות משרד הפרסום טופר תקשורת תחת הסיסמה "We Delever It". הקמפיין כולל החלפת לוגו לחברה, שילוט חוצות ומודעות בעיתונות כלכלית ועיתונות מחשבים. בימים הקרובים צפוי לעלות גם קמפיין אינטרנט.

בנוסף, הקמפיין כולל פעילות פנים ארגונית, במסגרתה ערכה החברה השבוע הפנינג ומסיבה לעובדי החברה. בטלדור סירבו למסור את היקף ההשקעה במהלך.

טופר תקשורת מלווים את פעילות טלדור זה שנה. עד כה התרכזה הפעילות של משרד הפרסום בהפקת מודעות דרושים עבור הקבוצה.

מטרת הקמפיין החדש היא למצב את טלדור כחברת IT וליידע את הלקוחות ואת עובדי החברה על התמקדותה של הקבוצה בשלושה תחומי פעילות עיקריים: מערכות לניהול קשרי לקוחות, פיתוח תוכנה ו-E-FULLFILMENT.

מהחברה נמסר כי בחרו להעלות את הקמפיין דווקא בעיתוי הנוכחי על רקע המשבר בענף ההיי-טק על מנת להעביר את המסר שטלדור היא חברה השייכת לזן השורד. מטרת הקמפיין להציג את טלדור לציבור כחברה דינאמית, צעירה, מצליחה הממוקדת בתחומי פעילות ברורים ומוגדרים.

קבוצת טלדור הוקמה ב-1986 על ידי נשיאה, אשר בהרב. הקבוצה מעסיקה כיום כ-1880 עובדים, ומשנת 1993 היא נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

הבעלות על קבוצת טלדור מתחלקת בין פועלים תקשורת אלקטרונית, קבוצת אלול, אשר בהרב והציבור. הקבוצה פועלת באמצעות חברת האם שלה, טלדור מערכות מחשבים, ובאמצעות חברות בנות. מחזור הכספים של החברה הסתכם בשנת 2000 ב-80 מליון דולר. הגידול השנתי במכירות עומד על כ-20%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully