וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הזוכה במכרז על תקציב הפרסום של קלאבמרקט: אדלר חומסקי & ורשבסקי

נורית שר

13.6.2001 / 15:02

במכרז, שהיקפו 5 מיליון דולר לשנה, השתתפו גם דחף אחד, אריאלי פובליסיס וצרפתי שטרנשוס זמיר EURO

רשת המזון קלאבמרקט, חברה בת של קלאבמרקט רשתות שיווק, בחרה במשרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי לנהל עבורה את תקציב הפרסום בהיקף של 5 מיליון דולר לשנה. תקציב הפרסום הכולל של החברה האם מוערך בכ-8.5 מיליון דולר לשנה.

לפני כשלושה חודשים הודיעה החברה כי החליטה להוציא את התקציב למכרז לאחר 6 שנים, בהן טופל על ידי טמיר כהן JWT, וזאת על מנת "לרענן" את האסטרטגיה השיווקית של החברה תחת הסיסמה: "כמה גדולים ככה זולים". חלק קטן מהתקציב טופל על ידי משרד הפרסום גלזר בר.

למרות התכנון המקורי כי במכרז יתמודדו 3 משרדים, החליטו בסופו של דבר בחברה כי יבחנו ארבעה משרדי פרסום: דחף אחד, אריאלי פובליסיס, אדלר חומסקי & ורשבסקי וצרפתי שטרנשוס זמיר EURO.

בתקציבי הפרסום של החברה האם, קלאבמרקט רשתות שיווק, מטפלים כיום מספר משרדי פרסום: רשתות ג'מבו, מטרו, רב מכר, היפרזול וקו אופ 1 מטופלות ע"י משרד הפרסום גלזר בר. רשתות סופר נטו והיפרסול מטופלות ע"י משרד הפרסום קשר ישיר. בתחום המגזרים מטפלים 3 משרדים שונים: רשת גלאט מרקט מטופלת ע"י משרד הפרסום בני גל; המגזר הרוסי מטופל על ידי משרד תל אביב מוסקבה; והמגזר הערבי מטופל על ידי משרד נצרת.

לפני כשנה וחצי התמזגה רשת קלאבמרקט רשתות שיווק עם רשת גרינברג מקבוצת פישמן. כיום 70% מהרשת מוחזקים על ידי אגודת הקו אופ ורשת מטרו ו-30% מוחזקים על ידי פישמן רשתות. בתקופה האחרונה מתנהלים מגעים למכירת השליטה בקלאב מרקט.

קלאב מרקט סיימה את שנת 2000 עם הפסד של כ-93 מיליון שקל ואת הרבעון האחרון סיימה עם הפסד של 14 מיליון שקל, אך עם מעבר מהפסד לרווח תפעולי של 3.8 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully