ארבעה תלמידי י"א בתיכון מקצועי בכפר סבא נעצרו בחשד שהצליחו לזייף במחשב הפרטי שטרות של חמישים ומאה שקלים, והשתמשו בהם בארבעת החודשים האחרונים. בקול ישראל דווח, כי הצעירים רכשו מוצרים בשווי אלפי שקלים במשך ארבעת החודשים האחרונים. הארבעה נעצרו לאחר שניסו למכור את השטרות המזוייפים לבעלי עסקים בעיר תמורת 15 שקלים לכל שטר.
בחיפוש בבתי הנערים נמצאו שטרות בשווי אלפיים שקלים והוחרמו מחשבים, מדפסות ונייר שיכפול מיוחד בעזרתם זוייפו השטרות. ארבעת הצעירים, הודו במעשה, אך לא הביעו חרטה. בקול ישראל דווח, כי הורי התלמידים התייחסו למעשה כאל משובת נעורים. התלמידים שוחררו לחמישה ימי מעצר בית והמשטרה מחפשת אחר שותף חמישי.
4 תלמידי י"א מכפ"ס נעצרו בחשד לזיוף כסף
15.6.2005 / 9:37