הוועד הפועל של אש"ף מאשים את ישראל בכך שהיא עושה מהלכים שנועדו למנוע דיון של ממש בעניינים הקשורים בנסיגה מרצועת עזה. בקול ישראל דווח, כי בהודעה שפרסמה ההנהגה הפלסטינית לאחר שהתכנסה ברמאללה נאמר, כי ישראל לא נתנה את ההבהרות שנדרשו בעניינים מדיניים ובענייני כלכלה וביטחון.
הפלסטינים טוענים, כי עדיין אין תשובה ישראלית בדבר עתיד מעברי הגבול, נמל התעופה בדהנייה ופתיחתו של הנמל הימי.
ההנהגה הפלס': ישראל מונעת דיון בכל הקשור בנסיגה מעזה
13.6.2005 / 17:30