וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בפילת מבקשים להעלות שכר לבכירים

שלומי גולובינסקי

12.6.2001 / 16:01

זאת למרות הפסדים מצטברים של יותר מ-16 מיליון שקל בשנה החולפת; משכורתו של מנכ"ל החברה, אבי אנג'ל, המחזיק ב-7.5% ממניות פילת, אמורה לגדול ב-33% ל-880 אלף שקל

למרות שבעלי המניות של חברת פילת טכנולוג'יס ראו בשנה האחרונה רק הפסדים מצטברים של יותר מ-16 מיליון שקל, מבקשים בעלי השליטה בחברה לכנס אסיפת בעלי מניות לצורך אישור העלאות שכר לבכירי החברה.

בפילת מבקשים להעלות את שכרו של המנכ"ל, אבי אנג'ל, המחזיק בכ-7.5% ממניות החברה, ב-33% - מ-105 אלף ליש"ט ל-140 אלף ליש"ט (880 אלף שקל). בפילת מבקשים שהשינוי בשכרו של אנג'ל יחול רטרואקטיווית מתחילת השנה. בנוסף מבקשים בפילת להעניק בונוס חד פעמי של 60 אלף שקל לבני מונטה, מנכ"ל פילת ישראל, המחזיק ב-5.1% ממניות החברה.

עוד עובד של פילת שאמור ליהנות מבונוס בקרוב הוא חיים הלפגוט, מזכיר ודירקטור הכספים של פילת. בפילת מבקשים לאשר הענקת בונוס של 15 אלף ליש"ט (כ-85 אלף שקל), כאשר השלמת פיצול עסקי המדיה מפילת טכנולוגי'ס, ורישומם למסחר בבורסה לניירות ערך, תניב ללפגוט בונוס נוסף של 30 אלף ליש"ט.

פילת סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם הפסד של 8 מיליון שקל, במחזור של 28 מיליון שקל. פילת פועלת כיום בשני תחומים: תחום המדיה ותחום משאבי אנוש. בתחום משאבי אנוש עוסקת פילת בגיוס, אבחון, מיון תעסוקתי ואספקת כוח אדם זמני.

בתחום המדיה מפתחת פילת תוכנות. פעילות זו מתכוונת החברה לפצל לחברה אחות, אשר תיסחר בבורסות לונדון ותל אביב. מניות פילת נסחרות בתל אביב ובלונדון לפי שווי חברה של 21 מיליון דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully