וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תל אביב: צפי ליום שלישי ברציפות של ירידות על רקע המשך מגמת הירידות בנאסד"ק

גולן פרידנפלד

12.6.2001 / 9:28

מניית בנק הפועלים צפויה לבלוט על רקע הידיעות "במעריב" כי בכוונת הבנק לחלק דיווידנד של 600 מיליון שקל

לאחר הירידות בשיעור של כ-2% בנאסד"ק אמש צפויה היום הבורסה המקומית להגיב בירידות שערים מתונות שיימשכו זה היום השלישי ברציפות.

ההרגשה הרווחת בשוק ההון היא שהמשבר בנאסד"ק צפוי להמשיך להעיב על המסחר בארץ וכי הוא אינו קרוב לסיומו ולכן מרבית המשקיעים מעדיפים "לשבת על הגדר", לפחות עד שיבשילו התנאים הסביבתיים (הבטחוניים והכלכליים) להשקעה בשוק ההון המקומי.

רמי דרור, מנכ"ל די.בי.אם השקעות, ציין כי להערכתו השוק צפוי להמשיך ולהפגין חולשה היום, כאשר מעניין יהיה לעקוב אחרי מניית אלרון שרכזה אתמול בשעתיים האחרונות למסחר מחזורים גדולים ובסך הכל מחזור של 9 מיליון שקל, החריג למניה.

ייתכן שהמחזורים הגדולים במניה הם על רקע ההערכות כי אלרון עומדת למכירה על ידי קבוצת אי.די.בי במסגרת הרה ארגון שעוברת הקבוצה.

גם מניית בזק צפויה לרכז עניין היום על רקע החלטת ועדת השרים להפרטה מאתמול כי יותר למשקיע פיננסי להתמודד על רכישת גרעין השליטה בבזק.

מניית נייס שירדה אתמול בכ-5% למרות הפער החיובי שפתחה, קיבלה אתמול המלצת "החזק" מכלכלני בנק המזרחי שהמליצו למשקיעים לא למהר ולהשקיע במניה, לפחות לא עד שיהיו סימנים ליציאה מהמשבר.

מניית בנק פועלים צפויה אף היא לרכז עניין על רקע הידיעות "במעריב" כי הבנק יחלק דיווידנד של 600 מיליון שקל שמתאפשרת לאחר שגייס 700 מיליון שקל באיגרות חוב. המניות הדואליות ייסחרו במגמה מעורבת היום כאשר מניית טבע פותחת פער שלילי של כ-1%, כור פותחת פער שלילי של 0.7%, מטלינק פותחת פער שלילי של 1.5%, אלביט הדמיה פותחת פער שלילי של 5.4% ומתב פותחת פער שלילי של 1.3%.

מנגד פותחות פערים חיוביים אלביט מערכות עם פער של 1.1% מג'יק עם פער של 3.4%, וריטליקס עם פער של 6%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully