וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סקס או מאסר עולם

11.6.2001 / 11:29

שופט בטקסס גזר על הצעיר התנזרות מיחסי מין עד נישואיו לאחר שכבר הכניס שתי נערות להריון; השופט הזהיר: אם רוברט טורס ישבור גם הפעם את תקופת המבחן הוא צפוי לקבל 99 שנות מאסר

שופט אמריקאי איים על בן 19 כי אם ייתפס עוד פעם אחת כשהוא מקיים יחסי מין בטרם נישא הוא ישלח לבלות את שארית חייו בכלא. השופט מנואל בנלס אמר לרוברט טורס כי הוא ימות בכלא אם הוא יקיים יחסי מין פעם נוספת לפני נישואיו.

טורס הורשע בבית משפט בטקסס באשמת קיום יחסי מין עם שתי נערות שנכנסו להריון בעקבות המעשה. כל זאת בזמן שהוא נמצא בתקופת מבחן. אך למרות זאת השופט שוב גזר על טורס תקופת מבחן ואיסור על קיום יחסי מין. אם טורס ישבור גם הפעם את תקופת המבחן הוא צפוי לקבל 99 שנות מאסר.

השופט אמר כי "הוא משמש אב ליותר מדי ילדים בהם הוא לא תומך. אז אמרתי לו שהוא יכול להיות אבא לכמה ילדים שהוא רוצה כל עוד הוא יבסס את הקשר בנישואין. הלוואי שהיה חוק שקובע שילדים אינם יכולים להביא לעולם ילדים, אבל ברור שלא יהיה ניתן לאכוף חוק כזה". יחד עם זאת הוא ציין: "במקרה שלך כאמצעי פיקוח נשמור שלא תוכל להוליד יותר ילדים. ואם תהיה לך אפילו מחשבה על הכנסת עוד נערה להריון אתה תלך לכלא למאסר עולם או ל99 שנים פעמיים. אתה לא תצא מזה חי, אני רוצה שתדע את זה".

על פי הוראת בית המשפט נאסר על טורס לקיים יחסי מין אם נשים עד נישואיו. פסיקתו של השופט עוררה מחלוקת, אך לא בפעם הראשונה. לפני חודש הורה השופט בנלס לתלות שלט מחוץ לביתם של מורשעים בעבירות מין האומר: "סכנה! עבריין מין גר כאן!". השופט חייב את העבריינים לתלות סטיקר עם נוסח דומה גם על פגוש מכוניתם. דובר ארגון זכויות האזרח האמריקאי אמר בתגובה כי "זה ממש לא תפקידה של הממשלה להגיד לנו מתי אנחנו יכולים לקיים יחסי מין בהסכמה עם מבוגרים".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully