וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לידר ד"ש: מכירת מניות כור תניב לבנק הפועלים הפסד של 60-80 מיליון שקל

שלומי גולובינסקי

10.6.2001 / 14:00

מעניקים למניות הבנק המלצת "קנייה חזקה" עם מחיר יעד של 15.9 שקל; ההפרשה לחובות מסופקים תגדל במהלך השנה הקרובה על רקע ההאטה במשק הישראלי

"הפעילות הבנקאית של בנק פועלים ממשיכה להיות טובה ויציבה למרות ההאטה הנמשכת במשק הישראלי", כך קובע האנליטס יובל בן זאב, מבית ההשקעות לידר ד"ש . בן זאב מעניק למניות המלצת "קנייה חזקה" עם מחיר יעד של 15.9 שקל. בן זאב הוריד במעט את מחיר היעד הקודם של הבנק, לאור מצב המיתון במשק.

בן זאב אומר כי תיק האשראי האיכותי של הבנק מסייע לו להתמודד בהצלחה עם ההאטה במשק הישראלי. ובפרט נכון הדבר על רקע הקטנת מגזר הבנייה והנדל"ן בתיק האשראי של הבנק. בן זאב מעריך כי ההחלטה של הבנק למכור את מניות כור תסב להם הפסד הון של כ-60-80 מיליון שקל, אחרי מס.

בן זאב מציין עוד כי הרחבת פעילות הבנק בחו"ל ובפרט פעילות signature בתחום הבנקאות הפרטית וניהול הנכסים אמורה להיות גורם צמיחה חשוב לבנק בשנים הבאות.

בן זאב סבור כי הצמיחה ברווחי הבנק מפעולות מימון לפני הפרשה לחומ"ס תמשיך לצמוח גם השנה, וזאת לאור הגידול בביקוש לאשראי. מנגד, אמורה ההפרשה לחובות מסופקים לגדול במהלך השנה הקרובה על רקע ההאטה במשק הישראלי. עם זאת, בן זאב מציין כי האשראי של הבנק איכותי ביותר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully