וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השדרנית שוש עטרי תובעת מיליון וחצי שקל מרדיו השפלה

רוני קורן-דינר

10.6.2001 / 17:01

טוענת שהחברה לא עמדה בהתחייבויותיה כלפיה, הלינה את שכרה ופיטרה אותה בניגוד להסכם לאחר ששבה מניתוח השתלת כליה בחו"ל

שדרנית הרדיו שוש עטרי תובעת מתחנת הרדיו האזורי, רדיו אף.אם השפלה, פיצויים בסך מיליון וחצי שקל. התביעה הוגשה אתמול בבית הדין האזורי לעבודה בת"א, על ידי באי כוחה עוה"ד יחיאל כשר וחן בוכניק, ממשרד עו"ד יובל לוי ושות'.

עטרי החלה לעבוד ברדיו השפלה בשנת 1996, לאחר כ-20 שנות עבודה ברשת ג' של קול ישראל. היא קיבלה לידיה תוכנית יומית בת שעתיים, ומונתה לאחר זמן מה לתפקיד אחראית על השדרים ומנהלת התוכניות. לטענתה של עטרי, סוכם ששכרה יעמוד על 5,000 דולר מדי חודש, בתוספת 2% מההכנסות עבור הפרסומות המשודרות בתוכניתה. עטרי טוענת בכתב התביעה כי חלק מהמפרסמים בתחנה חתמו על חוזי הפרסום רק לאחר שנוסף סעיף שהבטיח זמן פרסום בתוכניתה, וזאת למרות שהמחיר היה גבוה בכ-25% מזמן הפרסום בתוכניות אחרות.

עטרי טוענת עוד שבמשך כל זמן העסקתה הלינו הנתבעים חלקים משכר היסוד, לרבות הטבות סוציאליות שהובטחו לה ועבודות נוספות שעשתה, כגון העברת קורס שדרים והרצאות שונות. הנתבעים אינם מכחישים כי הלינו את שכרה, ולטענתה אף ניסו להתנות את סילוק החוב במסמך שבו תוותר על כל תביעותיה.

בספטמבר 2000 נסעה עטרי לניתוח השתלת כליה בארה"ב. כשחזרה, התקבלה בחום רב, אך לדבריה כבר אז החלה לשמוע לחשושים על כוונות לפגוע בתנאי העסקתה. בחודש מארס השנה הוצע לה לחתום על הסכם עבודה חדש, ומשלא הסכימה לתנאים שבו, היא פוטרה. זאת, לדברי עטרי, תוך גרימת נזק, פגיעה במוניטין ועגמת נפש רבה.

רדיו השפלה (בתדר 91FM) הוא אחד מתחנות הרדיו האזורי בפיקוחה של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו, ונמצא בשליטת איש העסקים דוד בן בסט (60%), וכן בבעלות האחים משה ויגאל גינדי, גדעון לב ארי ויורם בוקר (התביעה נוגעת לתקופה שלפני כניסת בן בסט).

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully