וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תל אביב: צפי לעליות מתונות בפתיחה על רקע העליות אמש בנאסד"ק

גולן פרידנפלד

6.6.2001 / 8:52

פועלים השקעות צפויה לרכז עניין בעקבות הידיעה "במעריב" כי היא מנהלת מגעים לרכישת חלק מקבוצת אי.די.בי ואף מעוניינת לקחת חלק בניהול הקונצרן

לאחר העליות אתמול בנאסד"ק בשיעור של 3.6%, נראה כי הבורסה צפויה היום להמשיך את מגמת העליות שאפיינה אותה אתמול תוך שהיא קשובה למגמות המסחר באירופה ובאסיה. המדדים המובילים בבורסות אסיה נסחרים בשעה זו בעליות שערים מתונות.

מרבית החברות הבורסאיות כבר פירסמו את תוצאותיהן לרבעון הראשון ואלו שיקפו נאמנה את ההאטה השוררת המשק בכלל ובשוק ההון בפרט. אולם, מרבית המניות כבר גילמו במחיריהן את התוצאות הגרועות של הרבעון הראשון והמניות נשפטות היום על פי התוצאות הצפויות להן ברבעונים הבאים.

המצב הבטחוני מאידך ממשיך להיות מתוח "וכל עוד אין תגובה ישראלית לאלימות הנמשכת בשטחים שוק ההון לא אמור להגיב לאירועים. רק תגובה בסדר גודל שעדיין לא נראה תגרום לזעזוע גם בשוק ההון המקומי", כך סבורים הפעילים הבוקר.

מניית פועלים השקעות עתידה לרכז עניין היום על רקע הידיעות הבוקר "במעריב" כי ראשיה מנהלים מגעים עם קבוצת אי.די.בי לרכישת חלק מהשליטה בקבוצת אי.די.בי ולקיחת חלק בניהולו של הקונצרן. אתמול, הורד הדירוג לאג"ח של פועלים השקעות על ידי חברת מעלות בטענה כי הסיכון בהשקעותיה של החברה גדל וגמישותה הפיננסית נפגעה גם כן. מניות אי.די.בי אף הן צפויות לרכז עניין על רקע אותן ידיעות.

מניות מלם וג'ון ברייס הדרכה צפויות להגיב היום להודעת החברות מאתמול (לאחר המסחר) כי הן מנהלות משא ומתן למכירת אחזקותיה של מלם, הנשלטת על ידי גד זאבי, בג'ון ברייס מוצרים כשהעסקה תתבצע בפרמיה של 36% המשקף לג'ון ברייס הדרכה שווי של 34 מיליון דולר לעומת שווי שוק של 25 מיליון דולר כיום.

מרבית המניות הדואליות ייפתחו את יום המסחר בפערים חיוביים כאשר מניית כור פותחת פער חיובי של 1.9% מניית אלרון פותחת פער חיובי של 2.8%, מניית טאואר פותחת פער של 2.6%, ומניית טבע פותחת את יום המסחר עם פער חיובי של 0.3%.

מנגד, פותחות פערים שליליים מניית אלביט הדמיה עם פער של 4.2% מניית מג'יק עם פער של 3% ומניית פארדיים גיאופיזיקל עם פער של 2.9%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully