וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הודעות פורנוגרפיות בקווי הבית הלבן

5.6.2001 / 15:51

זה מה שהשאירו אנשי קלינטון לצוותו של בוש לפני שעזבו; הרפובליקנים זועמים על מעשי ואנדליזם שנעשו בבית הלבן במהלך חילופי השלטון; גרפיטי על הקירות וחבלה בציוד משרדי

מסתבר שמאחורי החלפת השלטון המסודרת והנעימה בין הנשיא ביל קלינטון למחליפו, ג'ורג' בוש, הסתתרו פעולות ואנדליזם לא קטנות בבית הלבן. אנשי צוותו של בוש פרסמו רשימה ארוכה נזקים, המפנה אצבע מאשימה לקודמיהם בבית הלבן.

הדמוקרטים הגיבו להאשמות הראשוניות, שפורסמו ב"וושינגטון פוסט", על השחתה שכביכול נעשתה בבית הלבן בכעס וטענו כי הטענות מופרכות וכי אין לאנשי בוש כל תיעוד של הנזקים שנעשו. בתגובה פירסמו אנשי בוש רשימה מפורטת של נזקים, שלטענתם הושארו מתקופת הממשל היוצא. עוזרו הבכיר של בוש, דן ברטלט, אמר: "חשבנו שזה חשוב להעמיד את הפרטים על דיוקם ולשים את התקרית הזו מאחורינו".

על אף ההודעה הפייסנית אישר ברטלט את רשימת הנזקים שכללה: כתובות גרפיטי מגונות, חותם נשיאותי שהוסר מאחד הקירות, הודעות פורנוגרפיות על 15 מהקווים של הבית הלבן, עשרה קווי טלפון שנחתכו במזיד ומקלדות מחשב שעברו התעללות קשה.

בתגובה לשאילתה שהגיש חבר הקונגרס הרפובליקני, בוב באר, השיבו לו ממשרד החשב המרכזי, העוסק בחקירות מסוג זה, כי הם לא מצאו כל נזקים שבגללם יש לפתוח בחקירה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully