וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פוליטיקאי - שפר הופעתך

4.6.2001 / 20:00

סקר בריטי טוען כי חמישית מהאוכלוסיה לא בוטחת בפוליטיקאי מזוקן; ממליץ לפוליטיקאים לעבור מסדר גילוח קפדני ביום הבחירות; מזמינת הסקר היא חברת ג'ילט, שעושה קופה מזיפים

הפוליטיקאים הבריטים יידרשו מעתה לעבור מסדר גילוח קפדני בכל בוקר לפני צאתם לפרלמנט אם הם רוצים לשמור על הכסא שלהם. כך עולה מסקר חדש, לפיו מבוגר אחד מתוך חמישה מבוגרים במדינה לא מוכן לבטוח בראש ממשלה מזוקן. את הסקר רצוי לקחת בעירבון מוגבל, שכן הוא בוצע בידי יצרנית תכשירי הגילוח "ג'ילט" שככל הנראה מעונינת לעודד את תושבי האי הבריטי לגלח, וכמה שיותר.

בסקר, שנערך בקרב 999 בני אדם, נטען כי החלטה פתאומית של אחד מהמועמדים לגדל זקן, עלולה לגרום למהפך בסקרים, שכיום נוטים בבירור לטובתו של טוני בלייר נציג מפלגת הלייבור. לטענת החברה, ההיסטוריה מוכיחה כי מתמודדים עם פנים מגולחות למשעי קורצים יותר לבוחרים. בשנת 1960 הפסיד המועמד לנשיאות בארצות הברית, ריצ'ארס ניקסון, לאחר שהופיע בעימות טלוויזיוני עם זיפי זקן כבדים. גם ראש ממשלת בריטניה לשעבר, מרגרט תאצ'ר, ידועה כמי שהצהירה כי היא לא תמנה לממשלתה חבר פרלמנט עטור זקן.

"טיפוח המראה הוא חשוב בדיוק כמו הרעיונות הפוליטיים", טוענים מומחים. ובחברת ג'ילט מציעים למועמדים "לחשוב טוב טוב על הגילוח שלהם ביום הבחירות".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully