וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חמישה ילדים – חמישה ימי מצור

3.6.2001 / 14:50

חמישה אחים מאיידהו, ארה"ב, התבצרו בביתם כשבידיהם נשק; אביהם נפטר ואימם נעצרה על הזנחה ותקיפת ילדיה; שוטרים ונציגי סעד באו לקחתם, אך הם שיסו בהם כלבים; אמש הסגירו את עצמם

סיפור שהתחיל באיידהו שארה"ב כמקרה סעד ורווחה, הפך לסיפור מתח שריתק אמריקאים רבים למסכי הטלוויזיה בימים האחרונים. לאחר חמישה ימים בהם התבצרו בביתם עם נשק וכלבים פראיים, הסגירו את עצמם חמישה ילדים צעירים לידי המשטרה המקומית.

הסיפור החל לפני שבועיים. האב במשפחה בת שישה ילדים נפטר מסיבוך של טרשת נפוצה והותיר את האם לפרנס את המשפחה. לאחר שבוע בלבד נעצרה האם באשמת הזנחה והפעלת אלימות נגד ילדיה. ביתם של המשפחה עוקל על ידי הבנק זמן קצר קודם לכן, לאחר שהאם לא עמדה בתשלומים עבורו. המשטרה ונציגי השרות לרווחת הילד הגיעו לבית כדי להעביר את הילדים למשמורת, אך הילדים שיסו בהם 27 כלבים פראיים, והודיעו כי הם מסרבים לעזוב את ביתם.

אחד הילדים, בינג'מין בן 15, עזב את הבית ביום הראשון מותיר מאחוריו את קתרין, בת 16, מרי, בת 13, ג'יימס, בן 11, פרדריק, בן 9 וג'יין, בת 8. חמשת הילדים הנותרים התבצרו בבית כשבידיהם כלי נשק וסירבו לעזוב את הבית מחשש שמשפחתם תפורק.

חברים של המשפחה נשלחו כדי לנסות לתווך בין המשטרה לילדים לאחר שבמשך יומיים הילדים לא הסכימו לדבר עם השוטרים. המכרים נתנו לילדים מזון ומים והעבירו להם מסר מהאם, הנתונה במעצר, שעליהם לעשות מה שאומר עורך הדין שלה.

אמש, לאחר חמישה ימים של התבצרות, הסכימו הילדים לעזוב את ביתם וללכת עם נציגי הסעד. לא ברור עדיין מה גרם לחמישה לעזוב את ביתם ולהפסיק את המצור. מהמשטרה נמסר כי הילדים במצב בריאותי טוב וכי ההחלטה לגבי המשך הטיפול בהם תתקבל השבוע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully