וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שוק המט"ח: הדולר נסחר ללא שינוי ברמה של 4.122 שקלים

גולן פרידנפלד

30.5.2001 / 9:46

בבנק דיסקונט סבורים כי היבואנים מעוניינים לנצל את הרמות הנמוכות שבהם נסחר הדולר ושבירת רמת ה-4.12 תשמש עבורם סימן לרכוש דולרים


הדולר פותח את יום המסחר ביציבות יחסית, ובשעה זו הוא נסחר ללא שינוי ושערו עומד על 4.122 שקלים לדולר. למעשה מושפע היום המסחר בדולר משני כיוונים מנוגדים: מצד אחד צפויות המרות סוף החודש לתרום לירידה בשער הדולר מול השקל, ומצד שני הירידות בנאסד"ק ואי הצלחתה לעת עתה של הפסקת האש צפויות לתרום לעלייה בערכו.

בבית ההשקעות של מוריץ טוכלר מציינים כי המסחר הבוקר מתנהל בעצלתיים, ולהערכתם הדולר לא צפוי לרדת היום אל מתחת לרמת ה-4.1150 שקלים לדולר. בחדר העסקות של בנק דיסקונט מצייניים כי המסחר נפתח ברמה של 4.1240, ומיד לאחר מכן החלו להשפיע על השער המרות סוף החודש, שגרמו להתייצבותו סביב רמת ה-4.1215 שקלים לדולר.

בדיסקונט מעריכים כי היבואנים מחכים לנצל את הרמות הנמוכות של הדולר, ולהערכתם ברגע שהדולר יירד מהרמה של 4.12 שקלים - ייכנסו היבואנים לפעולה וינצלו את הרמות הנמוכות בהם נסחר המטבע האמריקאי.

מרבית הגופים בשוק צפו בסוף השבוע כי טווח השערים של הדולר-שקל בשבוע המסחר הקצר צפוי לנוע בטווח שבין 4.1150-4.13 שקלים לדולר, ואם לשפוט עד כה - הרי שהם לא רחוקים מהמציאות. בשוק מציינים כי רק שבירה של רמת ה-4.1150 תציין מגמתיות מסוימת בכיוונו של הדולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully