וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: אודיוקודס עולה ב-5.7%

אפרת נוימן

25.1.2005 / 23:00

נאסד"ק עולה ב-1.2%. DSPG מאבדת 2.5% למרות שעמדה בתחזיות. מרקורי מטפסת ב-3.5%. פארמוס מאבדת 4.3% בשל הגשת בקשה לתביעה ייצוגית


בבורסות של וול סטריט נפתח יום המסחר בעליות שערים נאות, לאחר החולשה שנרשמה אתמול במניות הטכנולוגיה ואשר משכה את המדדים לירידות. מדד נאסד"ק עולה ב-1.2% לאחר שירד אמש ב-1.3%. מדד דאו ג'ונס מוסיף 1% לאחר שאיבד אתמול 0.3% מערכו.

שלוש מחברות הדאו ג'ונס - ענקית התרופות מרק, יצרנית הציוד הרפואי ג'ונסון אנד ג'ונסון, וענקית הכימיקלים דו-פונט - דיווחו היום על תוצאותיה לרבעון הרביעי. הראשונה עמדה בתחזיות המוקדמות ואילו השתיים האחרות אף עלו עליהן.

שני נתונים מקרו כלכליים מתפרסמים היום. מדד בטחון הצרכנים לחודש ינואר עלה בניגוד לצפוי לרמה של 103.4 נקודות, מ-102.3 נקודות בדצמבר. בוול סטריט ציפו דווקא לירידה ל-101.3 נקודות. קצב המכירה השנתי של בתים קיימים בארה"ב ירד, על פי התחזיות המוקדמות, ל-6.8 מיליון יחידות בינואר, מקצב שנתי של 6.9 מיליון יחידות שנרשם בחודש דצמבר.

מחירה של חבית נפט גולמי נותר ללא שינוי ברמה של 48.8 דולר, לאחר עליות צנועות במחיר הזהב השחור שנרשמו אמש בבורסת NYMEX.

חברת די.אס.פי.ג'י הישראלית, המייצרת שבבים לטלפונים אלחוטיים, דיווחה לפני פתיחת המסחר כי תוצאותיה ברבעון הרביעי של השנה היו בטווח התחזיות המוקדמות שסיפקה החברה. די.אס.פי.ג'י סיימה את הרבעון ברווח נקי של 1.2 מיליון דולר, תחת הכנסות של 28.6 מיליון דולר. בנטרול הפחתות חד פעמיות, רשמה החברה רווח פרופורמה של 10 סנט למניה. תחזית קונצנזוס האנליסטים הצביעה על רווח של 7 סנטים למניה, תחת הכנסות של 27.4 מיליון דולר.

במקביל, דיווחה החברה כי בסוף דצמבר היו בידה הזמנות בהיקף של כ-40 מיליון דולר, ואשר מאפשרים לה ראות טובה יותר לגבי תוצאות הרבעון הקרוב. מניית די.אס.פי.ג'י מגיבה בירידה של 2.5% ל-22.1 דולר.

אודיוקודס המשיכה במסורת כאשר השלימה בסוף דצמבר 13 רבעונים רצופים של צמיחה בהכנסות. החברה דיווחה אמש לאחר סיום המסחר על גידול של 9% בהכנסות הרבעון הרביעי ל-25.2 מיליון דולר, בהשוואה לרבעון שקדם לו. בשורה התחתונה, דיווחה אודיוקודס על רווח של 2.6 מיליון דולר או 6 סנטים למניה. האנליסטים, בממוצע, צפו כי החברה תדווח על רווח של 5 סנטים למניה, במחזור של 25 מיליון דולר.

בבנק אינווסטק ציינו בתגובה כי הם אופטימיים מאוד לגבי עתידה של החברה, ולהערכתם היא צפויה להמשיך ולהציג צמיחה עקבית בהכנסות, גם בשנים הקרובות. באינווסטק חזרו על מחיר יעד של 17.2 דולר לאודיוקודס, והעלו את ההמלצה למניה ל"קנייה", מאחר שמחירה מאמש רחוק ב-19% ממחיר היעד. מניית אודיוקודס מגיבה לחדשות בעלייה של 5.7% ל-15.3 דולר.

בקשה לתביעה ייצוגית הוגשה אמש בארה"ב כנגד חברת פארמוס וכמה ממנהליה, בטענה להסתרת מידע באשר לכישלון הניסוי בתרופת הדקסנבינול במשך זמן רב, וזאת כשבמקביל מימשו כמה מהבכירים בחברה חלק ניכר מאחזקותיהם בה. פארמוס מאבדת בתגובה 4.3% ל-1.1 דולרים.

אמדוקס יורדת ב-0.2% ל-28.9 דולר. החברה הודיעה היום על מכירה של מערכות לאיסוף נתוני קול לשתי מפעילות סלולריות - פרטנר הישראלית ו-Neuf Telecom הצרפתית. השתיים יישמו את הפתרונות של חברת אקזקט, אותה רכשה אמדוקס לפני שנה תמורת כ-30 מיליון דולר, ובכך מכתירה אמדוקס את המיזוג כהצלחה. היקפן הכספי של העסקות לא נמסר לפרסום.

מרקורי מוסיפה 3.5% ל-43.7 דולר, בהמשך לזינוק של 12% מאמש על רקע הכנסות גבוהות מהצפוי ברבעון הרביעי של השנה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully