שר הביטחון, שאול מופז, אמר כי אם ירי הקסאם ימשך - לא תהיה ברירה אלא לפעול בצורה נרחבת באיזורים מהם נורים הטילים. בערוץ הראשון דווח, כי מופז אמר שלצה"ל יש חופש פעולה נרחב מאוד, ואין עליו מגבלות של הדרג המדיני. על יו"ר הרשות הפלסטינית החדש, אבו מאזן, אמר מופז כי, בניגוד לערפאת, הוא מתנגד לטרור, אך יש לבחון אותו במעשיו ולא באמירותיו. מופז הזהיר את סוריה ולבנון כי "לא יהיו חסינות מפני תגובה של ישראל אם תמשך פעילות החיזבאללה.
מופז: אין מגבלות מדיניות על פעילות צה"ל
18.1.2005 / 23:04