הורע מצבם של שני האנשים שנפגעו באורח בינוני מירי פצצות המרגמה, ועתה מוגדר מצבם קשה. בשעות הצהריים נורו שלוש פצצות מרגמה על נווה דקלים. שישה אנשים נפגעו, מתוכם שני פצועי חרדה.
מצבם של שני פצועים מירי הפצמ"רים מוגדר כעת קשה
10.12.2004 / 16:52
10.12.2004 / 16:52
הורע מצבם של שני האנשים שנפגעו באורח בינוני מירי פצצות המרגמה, ועתה מוגדר מצבם קשה. בשעות הצהריים נורו שלוש פצצות מרגמה על נווה דקלים. שישה אנשים נפגעו, מתוכם שני פצועי חרדה.