וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מחיקות בקבוצת פורמולה - ניו אפליקום תמחק כ-6 מ' ד'

אלי דניאל

20.5.2001 / 9:57

בגין השקעתה ב-NQ. קומסופט, החברה הבת של ניו אפליקום, תמחק כ-1.2 מיליון דולר בגין השקעתה ב-Xtivia; המחיקות - עקב מצב שוק התוכנה בארה"ב והשפעתו על תוצאותיהן של החברות הללו

לקראת פרסום תוצאותיהן הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2001, מודיעות היום ניו אפליקום וקומסופט טכנולוגיות , הנמנות על קבוצת פורמולה , על ביצוע מחיקות במיליוני דולרים בגין ירידת ערך השקעותיהן.

ניו אפליקום, החברה הבת של פורמולה, מדווחת כי בשל מצב שוק התוכנה בארה"ב והשפעתו על תוצאותיה הכספיות של החברה הבת, NQ - Net Quotient Consulting Group, תבצע החברה בדו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון מחיקה של כ-6 מיליון דולר.

ניו אפליקום מחזיקה ב-80% ממניות NQ (ההחזקה היא באמצעות החברה הבת אפליקום החזקות), העוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה בסביבת אינטרנט, הכוללים פיתוח יישומי אינטרנט מלאים, פיתוח יישומי אינטרנט חלקיים על בסיס התמחות בסביבות פיתוח וכלי פיתוח וקישור מערכות ובסיסי נתונים קיימים בארגון לסביבת ה-Web.

בנוסף, חברת קומסופט, החברה הבת של ניו אפליקום, הודיעה על ביצוע מחיקה של כ-1.2 מיליון דולר בגין ירידת ערך השקעתה בחברה Xtivia.

כזכור, במהלך חודש פברואר 2000 רכשה קומסופט כ-98% ממניות Xtivia, הפועלת בארה"ב בייעוץ ובפיתוח תוכנה בתחום בסיסי נתונים ו-Web Technology, בתמורה לכ-1 מיליון דולר.

במקביל, התחייבה אז קומסופט להשקיע עד כ-4 מילון דולר נוספים ב-Xtivia לצורך מימון פעילותה ומימון רכישות פעילויות או גופים אחרים. על פי דו"חותיה הכספיים של קומסופט לשנת 2000, נכון ליום ה-31 בדצמבר 2000 הסתכמה העלות המתואמת של Xtivia בספרי קומסופט בכ-4.5 מיליון שקל, כך שנראה כי קומסופט מחקה את מלוא השקעתה ב-Xtivia.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully