וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאחר 3 שנים באדלר מוציאה רכבת ישראל את תקציב הפרסום למכרז

נורית שר

16.5.2001 / 12:36

הזוכה ינהל בשנה הראשונה תקציב של מיליון דולר עבור הרכבת; פוגל לוין 2 מבצע עבור הרכבת פעילות קד"מ לרגל כניסת הרכבות הדו קומתיות לשימוש


לאחר שלוש שנות עבודה מול משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי, מוציאה היום רכבת ישראל את תקציב הפרסום שלה למכרז חדש, על פי חוק חובת המכרזים. תקציב הפרסום של רכבת ישראל יעמוד בשנה הראשונה לפעילות המשרד החדש על מיליון דולר.

סמנכ"ל השיווק ברכבת, אבי חפץ, מסר כי משרד הפרסום החדש שייבחר ייאלץ להתמודד עם כך שרכבת ישראל עוברת לאחרונה תהליכי שינוי והתחדשות. "ב-2000 נסעו ברכבת ישראל כ-13 מיליון איש ואנו צופים כי ב-2001 יצטרפו עוד כ-4 מיליון. על משרדי הפרסום שיגשו למכרז להציע אסטרטגיה ל'רענון' תדמית הרכבת וליצירת ערך מוסף לנסיעה בה", אמר חפץ.

חפץ הדגיש כי מלבד הצעה לאסטרטגיה כוללת של פרסום לרכבת ישראל, יתבקשו המשרדים המתמודדים להציע אסטרטגיה לגבי אחד משני פרויקטים ממוקדים: הראשון - "עידוד הנסיעה ברכבת בשעות השפל", והשני - "עידוד נסיעת בני נוער ברכבת".

"היעד אליו אנו שואפים מבחינת מספר נוסעים ב-2001 יוכל להתקיים עם העלאת מודעות של ציבורים שונים בארץ ביניהם בני הנוער לנסיעה ברכבת וכן ע"י ניצול מרבי של תפוסת הרכבות במשך כל שעות היום. משרד הפרסום שייבחר יצטרך לתת מענה למטרות אלו".

המכרז מעמיד מספר תנאים בפני המתמודדים בהם שניים מרכזיים. המשרדים שיבקשו להתמודד במכרז אמורים להציג ניהול תקציב פרסום של לפחות 10 מיליון דולר בין השנים 1998 ל-2000 ובנוסף, להחזיק תקציב פרסום שנתי של שני מיליון דולר עבור שני לקוחות לפחות.

הזוכה במכרז יקבל את תקציב הפרסום של הרכבת למשך שנתיים עם אופציית הארכה לשלוש שנים נוספות. החוזה מול אדלר חומסקי & ורשבסקי נתחם לשנה עם אופציה להארכה לשלוש שנים.

בנוסף למשרד פרסום מעסיקה רכבת ישראל גם את חברת קידום המכירות פוגל לוין 2. משרד הקד"מ יבצע עבור רכבת ישראל, החל מהשבוע הבא, פעילות קידום מכירות לרגל כניסתן של רכבות דו קומתיות לפעילות. החברה תציב למשך חודש ימים דמויות בגודל טבעי בתחנות הרכבת המדווחות אחת לשניה על הכנסת השירות החדש לשימוש באמצעות משפטים כמו ""אחי, הם הולכים להביא אותה בדבל - בקרוב הדבל דק כאן"; "למה רק אחת כשאפשר שתיים? - הכל כפול 2 הדבל דק מגיעה!".

חפץ מסר כי פעילות קידום המכירות, המופנית בשלב זה לציבור נוסעי הרכבת בלבד, היא השלב הראשון בקמפיין ההחדרה של הרכבות הדו-קומתיות שיכלול בעתיד קמפיין פרסומי בכל אמצעי התקשורת וכן מבצעי שיווק בשיתוף גורמים מסחריים וציבוריים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully