וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"מתחילת השנה חלה ירידה של 80% בהיקף מודעות הדרושים בתחום ההיי-טק"

עינב בן יהודה

16.5.2001 / 12:19

כך אומרת מנכ"לית באומן בר ריבנאי אקספרט; שניים מתוך שלושת העיתונים המובילים מסרו כי מספטמבר 2000 חלה ירידה של 50%-60% בשטחי הפרסום בתחום הדרושים בהיי-טק

יסמין מרחב, מנכ"לית באומן בר ריבנאי אקספרט, חברת הפרסום העוסקת בתחום ההיי-טק, מעריכה היום כי מתחילת השנה חלה ירידה של 80% בהיקף מודעות הדרושים בתחום ההיי-טק. לדבריה, ירידה זו הובילה משרדים רבים שפעלו רק בתחום ההיי-טק לפנות לתחומים נוספים, ולקבל תקציבים שאינם מתחום ההיי-טק.

משניים מתוך שלושת העיתונים המובילים נמסר כי מספטמבר 2000 חלה ירידה של כ-50%-60% בתחום הדרושים בהיי-טק. לדבריהם, החברות הגדולות צימצמו את תדירות הופעת הקמפיינים והחברות הקטנות כמעט ואינן מפרסמות. אחד המקורות ציין כי כיום מסתפקות החברות הקטנות במודעות דרושים קטנות שמטרתן גיוס עובדים, ולא יצירת תדמית, כבעבר.

מוטי ברוך, מנהל מודעה אפקטיבית מקבוצת דורן תקשורת, מעריך את הירידה בהיקפי הפרסום בקרב חברות ההיי-טק בכ-50%-70%: "חשוב לזכור כי משרדי הפרסום הפועלים בתחום זה אינם עוסקים רק במודעות הדרושים, אלא גם בקמפיינים פנימיים ובירידים ותערוכות שונות. גם פעילות זה הצטמצמה, אך מרבית החברות מבינות כי על מנת לשמור על כוח האדם יש להמשיך בפעילות זו".

ברוך מציין כי מודעה אפקטיבית אינה פונה לשווקים נוספים, אלא ממשיכה להתמקד בתחום ההיי-טק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully