וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האונס בראשון לציון: הכל התחיל בגלל חוב של 300 שקלים

ורד כהן-ברזילי

16.5.2001 / 10:32

כתב אישום הוגש היום נגד המשתתפים באונס הקבוצתי; ארבעת הצעירים חשודים שלקחו את הנערה לחורשה בעיר, שם אנסו אותה בזה אחר זה במשך שעות; אחרי המעשה כלאו אותה בדירת מסתור

כתב אישום הוגש הבוקר נגד ארבעת החשודים באונס הקבוצתי בראשון לציון, לפני כשבוע. הארבעה הובאו היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב להגשת כתב האישום ולהארכת מעצרם.

הפרקליטות מתכוונת לבקש את הארכת מעצרם של החשודים עד תום ההליכים. ארבעת החשודים באונס הם: ולדימיר קיריצקי בן 23, יבגני מיאסניקוב בן 24, דימיטרי גריגוריק וסרגיי לוטצקי שהוגדר על ידי המשטרה כהוגה ויוזם האונס. הארבעה מואשמים באינוס וביצוע מעשה סדום. סרגיי מואשם גם בחטיפה לשם עבירת מין.

הפרשה החלה כאשר המתלוננת, צעירה תושבת לוד, נקלעה לסכסוך עם חברתה. צעיר שקבע עמה פגישה, ביקש לסייע לפתור את הסכסוך. על פי החשד הצעירה הלכה איתו וכשהגיעו למקום מסויים העלו אותה הצעיר ועוד שלושה מחבריו, בניגוד לרצונה, לרכב ונסעו. הם עברו בלוד כדי לרכוש כדורי אקסטזי וגראס ואחר כך עצרו בראשון לציון כדי לרכוש משקאות חריפים.

הבחורים לקחו את הנערה לחורשה במזרח ראשון לציון, שם אנסו אותה בזה אחר זה במשך מספר שעות. בזמן המעשים איימו עליה שאם תפנה למשטרה הם ירצחו אותה. לאחר האונס הסיעו אותה הארבעה לדירה בה שמר עליה אחד החשודים. בשעות הבוקר הצליחה הנערה ליצור קשר עם אמה וסיפרה לה היכן היא נמצאת. המשטרה הגיע למקום וחילצה את הנערה.

"תעשי מה שאנחנו רוצים, אם את רוצה לחזור הביתה חיה"

על פי כתב האישום, הלווה במהלך חודש פברואר האחרון ולדימיר 300 שקלים לסרגיי. שלושה חודשים לאחר מכן לחץ ולדימיר על סרגיי להחזיר לו את הסכום וזה הבטיח לו כי בתמורה לחוב הוא יספק לו בחורה אשר ניתן לקיים עמה יחסי מין ו"תעשה כל מה שאנחנו רוצים".

סרגיי שוחח עם חברתו וביקש ממנה מספר טלפון של אחת מחברותיה, כדי שיוכל להכירה לאחד מחבריו. הצעירה מסרה לסרגיי את מספר הטלפון של המתלוננת, עימה הייתה מסוכסכת מזה מספר חודשים וסיפרה לו על הסכסוך. יומיים לאחר מכן, בשעות הערב, התקשר סרגיי למתלוננת וסיפר לה כי הם הכירו בעבר וקיבל את מספרה מחברתה לשעבר. הוא קבע לפגוש בה כעבור כ-15 דקות בסמוך לקניון בלוד, בידיעה כי בכוונת חבריו לבצע בה אונס קבוצתי.

כשהגיעו לחורשה, יצאו ארבעת הבחורים מהרכב אולם הצעירה סירבה לעשות כן מחשש שיאונה לה רע. דימיטרי פנה אליה ואמר לה כי הוא מעוניין לשוחח עימה בנפרד. השניים התרחקו מהיתר ובשלב זה הוא תפס בשיערה, אמר לה כי הם יודעים על מה שעוללה לחברתה וכי עליה לשלם על כך. הוא אמר לה: "עכשיו את צריכה לעשות מה שאנחנו רוצים, אם את רוצה לחזור הביתה חיה". בשלב זה הגיעו למקום שלושת הבחורים האחרים. סרגיי בעט בידה של המתלוננת והיתר הצטרפו אליו תוך שהם מכים אותה. אז הוריד דימיטרי את מכנסיו, הוציא את איבר מינו, והחדיר אותו בכוח לפיה של המתלוננת תוך שהוא תופס בכוח את ראשה בידה. הוא לא שעה לתחנוניה וצעקותיה לחדול ממעשיו. הוא בעט בידה וצעק: "אל תצעקי, אין פה אף אחד ואף אחד לא ישמע אותך ואת צריכה לעשות את מה שבא לנו".

ולדימיר השכיב את הצעירה על גבה, הפשיט אותה, וזרק את בגדיה. הוא החל לנשק אותה ואיים עליה כי אם תתנגד יכה אותה. לאחר מכן ביצע בה אונס ומעשה סדום, וכשסיים החל יבגני לאנוס אותה. סרגיי ודימיטרי עמדו בצד ושתו משקאות חריפים כשסרגיי מכריז "זה הערב שלכם - תהנו". בשלב זה אנס דימיטרי את המתלוננת שהתחננה ובכתה. עם סיום ההתעללות פנו הנאשמים לרכב, לא לפני שדרשו ממנה ללכת ערומה לפני רכבם בעודם נוסעים אחריה ומתגלגלים מצחוק. הם העלו את המתלוננת לרכב לאחר מספר דקות. במהלך הנסיעה אילץ יבגני, שנהג ברכב, את המתלוננת שישבה במושב לידו למצוץ את איבר מינו במהלך הנהיגה כשהוא תופס לצורך כך את ראשה.

הדיון בית המשפט התקיים לפני השופטת רות לבהר-שרון, במהלכו אמרה כי "די לקרוא את כל כתב האישום כדי להזדעזע ולהבין עד כמה מחרידה הפרשה". היא דחתה את הדיון לגבי אופי מעצרם לתחילת החודש הבא.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully