וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וואלה מדיה גרופ מוסיפה שני שירותים חדשים למפרסמים

נורית שר

14.5.2001 / 15:42

השרותים הם TGI ויפעת בקרת פרסום. נתי יעקבי, משנה למנכ"ל יפעת, מעריך כי האינטרנט מקבל בכך מעמד שווה לאמצעי הפרסום המסורתיים

וואלה מדיה גרופ, קבוצת המדיה של וואלה תקשורת ו-IOL, מוסיפה עבור לקוחותיה המפרסמים שני כלי עזר פרסומיים: TGI ויפעת בקרת פרסום.

עופר לוי, מנכ"ל וואלה תקשורת, מסר כי "באמצעות השירותים החדשים, אנחנו מעניקים ללקוחותינו את היכולת לתכנן קמפיין באינטרנט ולקבל דיווח ובקרה באותם כלים, בהם הוא רגיל להשתמש במדיה המסורתית".

בנוסף על כך וואלה מדיה גרופ מספקת ללקוחותיה גישה למערכת ניהול הפרסומות שפיתחה וואלה אינטרייטינג, המאפשרת ניהול, תכנון ובקרה על הקמפיין של המפרסם ברשת.

פיני גורן, סמנכ"ל מכירות וואלה מדיה גרופ, הוסיף כי "במסגרת הרחבת השירותים, אנו מספקים ללקוחותינו את היכולת לתכנן את הקמפיין מתוך מערכות התכנון הקיימות כבר במשרדי הפרסום. בקרוב נקדיש אזור מיוחד בוואלה שימוקד רק עבור קהל המפרסמים, ובו תינתן אינפורמציה על הפרסום באינטרנט בכלל ובוואלה וב-IOL בפרט".

בנוסף להפעלת ה-TGI, יוכלו המפרסמים בוואלה מדיה גרופ לעיין תוך מספר שבועות בנתוני הפרסום בוואלה מתוך יפעת בקרת פרסום. כל מפרסם יוכל לקבל את כל המידע הרלוונטי לגבי המפרסמים, תקופות הפרסום וכו', באינטרנט ובכל מדיום אחר. "בכך אנו מקווים להקל על המפרסמים ולרכז עבורם את כל המידע הרלוונטי במקום אחד", אמר גורן.

נתי יעקובי, משנה למנכ"ל יפעת בקרת פרסום, מסר כי בעקבות שיתוף הפעולה עם וואלה יעמדו כעת נתוני הפרסום באינטרנט בסקאלה אחת עם המדיות האחרות. "המשתמשים בתוכנה שלנו יוכלו כעת להריץ שאילתא אחת ולקבל תמונה הכוללת את האינטרנט, שקיבל מעמד שווה לאמצעי הפרסום המסורתיים". כזכור, לפני מספר שבועות פורסם כי יפעת בקרת פרסום מקבלת למערכת נתונים על קמפיינים שעולים באתר האינטרט MSN.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully