הרוג, פצוע קשה ואשה ישראלית חולצו בדקות האחרונות מהריסות מלון הילטון טאבה. בערוץ 2 דווח כי צוותי החילוץ באתר האסון מדווחים על מספר קטן של לכודים, זאת בניגוד לדיווחים המוקדמים.
צוותי החילוץ מעריכים: מספר קטן של לכודים בטאבה
8.10.2004 / 0:57
8.10.2004 / 0:57
הרוג, פצוע קשה ואשה ישראלית חולצו בדקות האחרונות מהריסות מלון הילטון טאבה. בערוץ 2 דווח כי צוותי החילוץ באתר האסון מדווחים על מספר קטן של לכודים, זאת בניגוד לדיווחים המוקדמים.