וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מ.ט.י מחשבים: צמיחה של 43% במכירות החברה שהסתכמו ב-10.9 מיליון שקל

אלי דניאל

10.5.2001 / 13:40

בעקבות גיוס ההון לחברת האנטנות הסתכם הרווח הנקי בכ-6.8 מיליון שקל; צבר ההזמנות לביצוע של החברה עומד על כ-17.4 מיליון שקל


חברת מ.ט.י מחשבים ושירותי תוכנה , הנמצאת בשליטת משפחת בורוביץ, פרסמה הבוקר את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2001, המצביעות על צמיחה של 43% במכירות החברה אשר הסתכמו בכ-10.9 מיליון שקל, לעומת מכירות של 7.7 מיליון שקל שהושגו ברבעון המקביל. יצוין כי בתחום האנטנות האזרחיות חלה ברבעון הראשון עלייה של כ-66% בהכנסות, ואלה הסתכמו בכ-5 מיליון שקל.

החברה השיגה רווח תפעולי של כ-4.2 מיליון שקל, גידול של כ-50% לעומת הרווח התפעולי שהושג ברבעון המקביל. שיעור הרווח הגולמי עלה מ-36.5% ל-38.4%.

בשורה התחתונה רשמה החברה רווח נקי של כ-6.8 מיליון שקל, בהשוואה לרווח נקי של 352 אלף שקל שהושג ברבעון המקביל. העלייה הגדולה ברווח הנקי נובעת מהכנסה בסך של 7.9 מיליון שקל, אותה רשמה החברה בגין גיוס הון ממשקיעים זרים לחברת הבת, מ.ט.י טכנולוגיות אנטנות מתקדמות.

ההון העצמי של החברה ליום ה-31 במארס 2001 הסתכם בכ-37.8 מיליון שקל והוא מהווה כ-55.7% ממאזן החברה.

צבר ההזמנות של החברה (הזמנו לביצוע עד סוף שנת 2002) עומד על כ-17.4 מיליון שקל.

מ.ט.י מחשבים פועלת בעצמה ובאמצעות חברות בת ב-3 תחומי פעילות: פעילות בתחום האנטנות המרוכזת בחברה הבת, מ.ט.י טכנולוגיות אנטנות מתקדמות (פיתוח וייצור מגוון סוגי אנטנות, במגוון תדרים, לצרכים ביטחוניים ולצרכים אזרחיים), פעילות בתחום הנדסת מערכות ותכנת זמן אמת (מערכות מרחפות, מודיעין ולוחמה אלקטרונית, תקשורת ומכלולי RF) ופעילות ייצוג וייעוץ (ייצוג וייעוץ לחברות בינלאומיות מתחום ההיי-טק במגוון רחב של התמחויות. פעילות זו מבוצעת באמצעות החברה הבת, הנמצאת בבעולות ושליטה מלאים, מ.ט.י הנדסה).

מניית מטי נסחרת בתל אביב לפי שווי של כ-32.4 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully