וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מדובר במוצר שהוא בפירוש סבבה

8.5.2001 / 10:35

שי גולדן על טל ברמן, שיש בו כנראה משהו, שאחרת איך אפשר להסביר שהוא עשה פירסינג ודיברו על זה שנתיים?

אז למה טל ברמן? כי הוא רדיופוני בטירוף. כי בגיל 16 הוא נשמע יותר גברי מדוד ויצטום. כי בגיל 18 כולם היו בטוחים שהוא הדוד הכנעני של ג'ייסון פריסטלי. כי בגיל 19 כבר היתה לו תוכנית אישית בגל"צ. היום מדברים עליו כעל אחרון הדינוזאורים. עליו ועל בני בשן. חברה טובה מאוד, אין ספק. טל ברמן, משום שהוא עשה פירסינג בגבה ודיברו על זה שנה וצילמו את זה שנתיים. טל ברמן משום שגם הוא, בניגוד לאחרים שלא היו, היה עם מרב מיכאלי.

וכולם דיברו על זה ואמרו שבטח, אם מרב, שהיא מרב מיכאלי, שהיתה עם ארז, שהוא ארז טל, שהיה החבר הכי טוב של אברי גלעד, אז בטח היא לא מטומטמת, גם אם הוא צעיר ממנה בעשרים וארבע שנים או משהו, משום ששם - בברנז'ה של החשובים שעיצבו את פני התקשורת (איזה תקשורת, בנאדם? תרבות!) הישראלית בשני העשורים האחרונים, אין אנשים מטומטמים, בטח לא בצורה בולטת לאוזן, ובגלל זה יש בו כנראה משהו, שאחרת איך אפשר להסביר את העניין עם מרב? וככה בעצם התחיל להתגלגל העניין עם טל ברמן. מישהו התייחס לרכילות כאל שאלת מחקר והצליח להוכיח שהתשובה לה היא - טל ברמן.

והיום, לא לצחוק בבקשה, טל ברמן הוא כבר עניין רציני. הוא התשובה הישראלית לקונאן אובריאן או לגרג קניר, או אולי בעצם גידי גוב למאמינים של אושו? בכל מקרה, מדובר במוצר שהוא בפירוש סבבה. הוא מטאור בשמים בהם כל מי שמפרסם גבינת שמנת הוא סופר סטאר. והוא מריץ קטעים מאוד חזקים עם החבר שלו שהוא נורא מצחיק, ושניהם בעצם הם התשובה הרטרואקטיבית לשי ודרור מ"זו ארצנו". וזה לא צחוק לדבר על העניין עם ברמן, משום שהוא אמר באיזה ראיון שנורא לא מפרגנים לו פתאום והוא לא מצליח להבין מדוע והכצעקתה? והתשובה היא "בפירוש לא". אוהבים אותו כולם, כמו שאהבו כולם את העניין הזה עם הא-גה-דו. וזה המזל של ברמן, שכולם נורא בעדו ומפרגנים לו, וכל מי שחושב שזה נאמר בציניות בטח לא שפוט של" פרפר לילה", שזו תוכנית סאטירית עם המון סאב-טקסט וחתרנות נגד הז'אנר וכאלה. וזו הסיבה שמי שקורא את הדברים על ברמן שיידע שהסאב-טקסט של הרשימה הזו הוא כמו זה של "פרפר לילה" וידיעה במדור רכילות על פירסינג בגבה. אבל בדיוק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully