וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד לאונס קבוצתי: אישה הושקתה לשוכרה, נאנסה ונשדדה

ורד כהן ברזילי

6.5.2001 / 14:05

תושבת ת"א נאנסה, על פי החשד, בידי שני פועלים במאפיה בשוק התקווה; נמצאה כעבור שעות בידי בנה כשהיא חבולה ואינה זוכרת דבר; המשטרה עצרה שני חשודים; תכשיטיה וכספה נגנבו

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרם של שני חשודים באונס של אישה בת 36 משכונת התקווה ביום חמישי האחרון. השניים, פועלים במאפיה בשוק התקווה, מואשמים באינוס, גניבה, שהייה בלתי חוקית ותקיפה חבלנית. על פי החשד החשודים, ולדימיר פרילוצקי בן 46, עובד זר חסר כתובת השוהה בארץ באופן בלתי חוקי, ועומר שוואן, בן 22 מרמת גן, אזרח לא ישראלי הנשוי לישראלית, אנסו ושדדו את האישה כשהיא תחת השפעת אלכוהול.

המדובר במקרה האונס הקבוצתי השני שאירע במהלך סוף השבוע באזור המרכז. הלילה עצרה המשטרה ארבעה צעירים בני 22 החשודים באונס קבוצתי של נערה בת 17 בראשון לציון.

תחילת הפרשה ביום חמישי אחר הצהריים. תושבת שכונת התקווה יצאה לערוך קניות בשוק. כשעברה ליד אחת המאפיות, קרא לה פרילוצקי שעבד כפועל במאפיה, להיכנס פנימה. זאת ככל הנראה לאחר שהוא ראה כי היא מזיעה ועייפה. האישה נכנסה, והפועל הגיש לה כוס שתיה, ככל הנראה כוס בירה. האירועים שהתרחשו לאחר מכן נמחקו מזיכרונה של האישה.

כעבור כמה שעות יצא בנה של האישה לחפש אחריה, לאחר שלא שבה הביתה ממסע הקניות, והשעה היתה כבר מאוחרת. הבן שאל עוברים ושבים בשוק, והם סיפרו כי ראו את אמו נכנסת למאפיה. הבן הגיע למקום, ופגש את הפועל וחברו, שעבד אף הוא במאפיה. הבן שאל את השניים האם ראו את אמו, והם השיבו כי היא לא נמצאת, וטענו כי אינם מכירים אותה.

הבן התכוון לצאת מהמקום, כשלפתע שמע את אמו צועקת. הוא נכנס שוב למאפיה, וגילה את אמו כשהיא עירומה, שיכורה וחבלות רבות על פניה. הבן הוציא את אמו במהירות מהמקום, ושאל מה קרה, אולם הוא הבין כי היא תחת השפעה של סוג כל שהוא של אלכוהול.

הבן החזיר את אמו לביתה, אולם רק למחרת היום היא סיפרה את מה שהיא זוכרת מהאירוע. מדבריה עלה כי היא עברה סוג כל שהוא של התעללות מינית, כשהיא כנראה תחת השפעת אלכוהול, אולם היא לא זכרה בדיוק מה עשו לה.

הסניגור: לנאשם אישה יפהפיה ולכן האשמות מופרכות

האישה מלווה בידיד פנתה למשטרת מרחב יפתח. היא התכוונה תחילה להתלונן רק על הגניבה, אולם לאחר מכון החליטה להתלונן גם על תקיפה מינית. בבדיקות רפואיות שעברה האישה בבית החולים, התברר כי היא נאנסה בידי כמה שאנשים שגם ביצעו בה מעשים מגונים. הגברים לא הסתפקו באונס, וגם לקחו כסף מארנקה, שדדו את התכשיטים שהיו על גופה, ולקחו את מכשיר הטלפון הסלולרי שהיה עמה.

המשטרה הגיעה לשוק התקווה, ומצאה את החשודים שעבדו במאפיה אחרת, כפועלים שכירים ככל הנראה. החשודים נעצרו והובאו להארכת מעצר. העצורים הכחישו כל מעורבותם במעשה האונס, וטענו כי האישה הגיעה למקום כשהיא שיכורה. הם הודו כי היו במאפיה בזמן התרחשות האונס, אולם טענו כי הם לא יודעים על כך דבר, ואמרו כי היו באותה שעה במקום הרבה פועלים, ויתכן כי הם אחראים למעשה.

פרקליטם של החשודים טען כי הם אינם מכירים אחד את השני, ואף אינם דוברים את אותה שפה. עוד טען הסנגור כי החשוד הצעיר, שוואן, נשוי לבחורה צעירה ויפהפיה, ולכן מדובר בהאשמות מופרכות. השופטת ציינה כי "אין חולק על כך שהמתלוננת אינה זוכרת דבר, וכי היא פנתה תחילה למסור תלונה על גניבה בלבד". עם זאת, קבעה השופטת כי יש חשד סביר הקושר את הנאשמים להאשמות המיוחסות להם, והאריכה את מעצרם בארבעה ימים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully