וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שותף בקרן וולש קרסון ושות' ביקש למכור מניות של אמדוקס בשווי 12 מ' ד'

גתית פנקס

6.5.2001 / 13:50

פטריק וולש מבקש למכור כ-200 אלף מניות של אמדוקס; בשבוע שעבר חברת התקשורת SBC, אף היא בעלת מניות בחברה, ביקשה למכור מניות בשווי של 49 מ' ד'

רמות המחירים אליהן הגיעה מניית אמדוקס בתקופה האחרונה - לאחר זינוק של 30% מאז תחילת חודש אפריל - מעוררים את רצונם של בעלי העניין בחברה למכור מניות.

בשבוע שעבר דיווחנו כאן כי חברת התקשורת האמריקאית SBC, אחת מהלקוחות הגדולים של אמדוקס ובעלת המניות הגדולה בה, הגישה בקשה למכירת 864.6 אלף מניות, בשווי מוערך של 49 מיליון דולר. כעת מסתבר כי בעלת מניות נוספת בחברה, קרן וולש קרסון אנדרסון סטו, מבקשת למכור חלק מהחזקותיה.

ההחזקה של הקרן חולקה, ככל הנראה, בין בעלי המניות שלה, שכן בקשות המכירה מופיעות בשמם הפרטי של השותפים. וכך, פטריק וולש ביקש בשבוע שעבר למכור 200 אלף מניות של החברה בשווי כולל של כ-12 מיליון דולר, וזאת לאחר שכבר מימש מניות לפני כחודשיים בשווי כולל של 7.8 מיליון דולר.

שותף נוסף בקרן ביקש למכור ב-1.4 מ' ד'

הקדים את וולש שותף נוסף בקרן, ראסל קרסון, שביקש למכור לפני 10 ימים חבילה של 25 אלף מניות בשווי של 1.4 מיליון דולר. מכירה קודמת השנה שביצע קרסון היתה בפברואר, אז ביקש למכור מניות בשווי של 4.7 מיליון דולר, כך שעד כה, אם אומנם הצליח קרסון להשלים את המכירות, הרי שנפגש עם מזומנים בשווי של 6.1 מיליון דולר.

אמדוקס הישראלית מובילה במערכות לטיפול וחיוב לקוחות (CC&B), והיא נסחרת בבורסת ניו יורק לפי שווי שוק של כ-14 מיליארד דולר. למרות העליות במניה בתקופה האחרונה, הרי שהיא רחוקה מרחק של 30% ממחיר השיא שלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully