וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת Partners 500 השלימה גיוס של 2.25 מיליון דולר

אלון תבור

6.5.2001 / 11:44

החברה;שנוסדה על ידי אמיר גל-אור ויוסי חסון;יצרה רשת שותפויות עם ענקיות IT, כמו אורקל, סאן, וורלדקום. החברה החלה באיתור סטארט אפיסטים ובמיפוי צרכים טכנולוגיים עתידיים

חברת פרטנרס 500 הודיעה היום על תחילת פעילותה לאיתור, מיפוי וייזום מיזמים טכנולוגיים לאחר שהשלימה לאחרונה גיוס של 2.25 מיליון דולר משורה של משקיעים.

החברה פועלת כזרוע של קרנות הון סיכון וחברות טכנולוגיה בינלאומיות, בהן מיקרוסופט , אורקל , סאן מיקרוסיסטמס ו-וורלדקום. באמצעות שיתופי הפעולה שרקמה עם הגופים הללו מציעה החברה יכולות מיפוי, תחזית ואשרור של טכנולוגיות וצרכים טכנולוגיים שצפויים להיות רלוונטיים ונחוצים בעוד מספר שנים.

המטרה העיקרית היא לאפשר ליזמים ולמשקיעים לזהות את צרכי השוק בפרקי זמן הרלוונטיים להקמת חברה ולפיתוח מוצר שלא על ידי נסיונות ניחוש ודחפים פנימיים של היזמים, אלא בהתבסס על שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיות מובילות ועל המידע הזורם מהיחידות העסקיות והטכנולוגיות שלהן. פרטנרס 500 מבטיחה גם לסייע ליזמים שייבחרו על ידה בבניית תשתית אסטרטגית, גיבוש צוות, הוכחת צורך שוק וגיוס הון.

פרטנרס 500 מפעילה אתר אינטרנט אשר יהווה מקור מידע ונקודת מפגש לאנשי היי-טק, יזמים וחברות העוסקים בטכנולוגיות מידע ותקשורת. האתר מספק תוכן ושירות בתחומי גיוס הון, משאבי אנוש, מחקרי שוק, היבטים משפטיים ועוד, בשיתוף גופים מומחים כגון רשת ראיית החשבון הבינלאומית Deloitte & Touche, קרנות בנצ'מרק, חברת המחקר IDC וסיליקון ואלי בנק.

פרטנרס 500 החלה בבניית תשתיותיה עוד בשנת 1999 בעזרת המייסדים אמיר גל-אור, מנהל-שותף בקרן ההון סיכון אינפיניטי, ויוסי חסון, חבר דירקטוריון בפרטנרס המשמש גם כמנהל השקעות ורכישות באינטל ארה"ב ומבעלי החברות א.מ.ת מחשוב וא.מ הנדסה.

לדברי גל-אור, המשמש כיו"ר פעיל בפרטנרס 500, "תשתית הקשרים שפיתחה פרטנרס 500 מאפשרת לה לחזות כיווני התפתחות של טכנולוגיות עתידיות ולאתר יזמים וחברות צעירות שיתאימו למפת הדרכים של ענקיות הטכנולוגיה. לרשות יזמים אלה תעמיד פרטנרס 500 את הכלים הנכונים על מנת ליצור מיזם שיש לו שוק מוכח וחברות שיתמכו בו. עבור קרנות ההון סיכון וחברות ההשקעה תהווה פרטנרס 500 גוף המאתר יזמים בעלי פוטנציאל השקעה ותאפשר להם להשקיע בחברות עם תשתית טובה ואיכותית בשלבים המוקדמים".

עם חברי הנהלת פרטנרס 500 נמנים גם שרגא שחק, מנכ"ל א.מ.ת מחשוב; יעקב וולטר, סמנכ"ל וממייסדי א.מ.ת מחשוב; יגאל שפר, מנכ"ל א.מ הנדסה; יונתן סוניק, מנהל פעילות החברה בניו יורק ונשיא חברת Altronix; ואלון בלנקשטיין, לשעבר מנהל כספים בקרן JVP.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully