וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דיין רושר: לפיטורים בקומברס לא יהיו השלכות מהותיות על פעילות החברה

אילן מוסנאים

3.5.2001 / 12:41

מותירים למניית החברה המלצת "קנייה אגרסיווית" ומחיר יעד של 100 דולר - גבוה ב-30% ממחירה בנאסד"ק

למרות ההודעה על פיטורי 400 עובדים, האנליסטית צ'רן-ני טן, מבית ההשקעות האמריקאי דיין רושר ווסלס, מחדשת את המלצת ה"קנייה אגרסיווית" למניית קומברס , ומותירה לה מחיר יעד של 100 דולר - גבוה בכ-30% ממחירה בנאסד"ק.

בדיין רושר מעריכים כי הפיטורים יבוצעו בעיקר מקרב עובדי המנהלה של החברה, ולא יהיו להם ההשלכות שליליות על פעילות החברה. עוד מעריכם בדיין רושר, כי הקיצוצים לא יגיעו למחלקות המו"פ, השיווק ושירות הלקוחות של החברה, שימשיכו להתרחב גם ברבעונים הבאים.

קומברס, אגב, הודיעה כי למרות הפיטורים תעמוד בתחזיות להכנסות של 356 מיליון דולר ורווח למניה של 42 סנט ברבעון הראשון של 2001, ולהכנסות של 1.5 מיליארד דולר ורווח למניה של 1.78 דולר במהלך השנה כולה.

התחזית של דיין רושר ל-2002 מדברת על הכנסות של 1.8 מיליארד שקל (כלומר צמיחה של 20% לעומת ההכנסות ב-2001), והרווח למניה יעלה ל-2.12 סנט.

טן סבורה כי חטיבת אינפוסיס, בפעילות ההקלטות הקוליות המסורתית, וכן פעילות ה-Voice Massegging של החברה יסבלו מעט מההאטה הכלכלית בעולם. עם זאת, לדבריה ירידה זו תקוזז על ידי הצמיחה בפעילות שירותי הנתונים האלחוטיים והאפליקציות הקוליות, שיהיו המנוף של החברה לצמיחה מהירה ולכניסה לשווקים חדשים בעתיד.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully