וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מריל לינץ': צ'ק פוינט תעמוד בתחזיות הרבעון הראשון

שירלי יום-טוב

30.3.2004 / 18:37

תחזית בית ההשקעות היא להכנסות של 113.7 מיליון דולר על רווח נקי של 24 סנט למניה - בקצה העליון של טווח תחזית החברה. זון לאבס צפויה לספק תרומה מינורית לתוצאות

מבדיקות שערכנו נראה כי הרבעון הראשון של צ'ק פוינט מתנהל היטב. רכישת ZoneLabs אמנם הושלמה ממש לפני תום הרבעון, אך אנו סבורים שעסקי הליבה של החברה, ממשיכים להציג ביצועים טובים דיים, כך שלא נראה כי קיים סיכון ביחס לעמידתה של החברה בתחזית הרבעון הראשון", מציינים בבית ההשקעות מריל לינץ' בדו"ח חדש על צ'ק פוינט. צוות האנליסטים, ובראשו אד מגווייר, הותיר את המלצתו למניית החברה על "קנייה" עם מחיר יעד של 28 דולר הגבוה בכ-22% ממחיר המניה בשוק.

במריל לינץ' מציינים כי הם קיבלו פידבקים חיוביים לגבי קו המוצרים החדש של צ'ק פוינט - מוצרי ה-InterSpect. אלה נועדו לספק הגנה לרשתות ויישומים ארגוניים מפני התקפות פנימיות שמקורן בתוך הרשת הארגונית, ולהערכות האנליסטים הם מעוררים ארגונים גם לבחון מחדש שדרוג של מערכות האבטחה הוותיקות, מסוג FireWall.

בהקשר לרכישת זון לאבס, אותה השלימה צ'ק פוינט ביום שישי האחרון, מציינים האנליסטים כי הם ציפו בתחילה שהחברה הנרכשת תתרום הכנסות של כ-3 מיליון דולר ברבעון הראשון, אך סביר כי התרומה בפועל תהיה נמוכה הרבה יותר בשל עיתוי סגירת העסקה - מספר ימים לפני תום הרבעון. למרות זאת, הן מעריכים כאמור כי לא קיים חשש לגבי תוצאות הרבעון של צ'ק פוינט וצופים שהכנסות ענקית אבטחת הרשתות יהיו 113.7 מיליון דולר על רווח נקי של 24 סנט למניה, כ-62.1 מיליון דולר. מדובר בקצה העליון של תחזית החברה להכנסות של 110-114 מיליון דולר ורווח של 23-24 סנט למניה.

מחיר היעד של מריל לינץ' (28 דולר) מבוסס על מכפיל 25 על הרווח הנקי הצפוי ב-2005, 1.14 דולרים למניה שהם 312.1 מיליון דולר. נציין כי האנליסטים נקבו לראשונה במחיר יעד זה בסוף ינואר האחרון, ומאז הוסיפה המניה כ-9%. שווי השוק של צ'ק פוינט בבורסת הנאסד"ק מסתכם בכ-5.7 מיליארד דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully