וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רמדיה תובעת את מטרנה על חיקוי מוצריה

סיון קלינגבייל

3.3.2004 / 15:23

דורשת כי תפסיק למכור דייסות לתינוקות באריזות החדשות. רמדיה: האריזות מזוהות עמנו ועם המוניטין שלנו, אותו מנסה מטרנה לגזול ע"י העתקת האריזות

חברת היינץ ישראל, משווקת מוצרי רמדיה, הגישה היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לצו זמני ולצו קבוע נגד "מעבדות מטרנה בע"מ", בתביעה כי תפסיק למכור דייסות לתינוקות באריזות החדשות. מטרנה השיקה לפני כשבוע אריזות חדשות לדייסות לתינוקות שלה במסגרת מיתוגן מחדש תחת השם מטרנה.

היינץ ישראל טוענת כי האריזות החדשות של מטרנה הן חיקוי של אריזות הדייסות של רמדיה, אשר נמכרות מזה שנים רבות. החברה מוסיפה כי האריזות של הדייסות שלה ייחודיות, וכי הקימה קו ייצור מיוחד בכדי לייצרן. כמו כן טוענת היינץ ישראל כי האריזות מזוהות עמה ועם המוניטין שלה, אותו מנסה מטרנה לגזול ע"י חיקוי האריזות.

היינץ ישראל טוענת כי מטרנה מייעדת את דייסת התינוקות שלה לתינוקות מגיל 3 חודשים, בעוד שמוצר רמדיה הוא החל מגיל 4 חודשים, וכי יש בכך תחרות בחוסר תום לב, שכן הכוונה היא להרגיל את הלקוחות לצרוך את מוצרי מטרנה לפני שיגיעו לגיל בו יצרכו את מוצר רמדיה, ובכך לשבותם בעוד מועד. לטענת החברה, על פי דעת המומחים והתקן האירופי, אסור לתינוקות לצרוך את המוצר הנדון לפני הגיעם לגיל 4 חודשים.

לטענת היינץ ישראל, "מטרנה סבורה, והיא צודקת בכך, כי המוניטין של רמדיה במזון תינוקות חזק למרות מה שקרה, והיא מבקשת להיבנות ממנו באמצעים שלא כדין, על ידי העתקת האריזה המזהה את מוצרי רמדיה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully