שר האוצר, בנימין נתניהו, אמר היום במליאת הכנסת כי לא התכוון להפגין יחס של זילות כלפי הכנסת בכך שהעביר לשר במשרד האוצר, מאיר שטרית, את הצגת התקציב החדש. הוא הסביר כי היה עסוק במו"מ עם ההסתדרות בימים האחרונים. לגבי התכנית הכלכלית אמר: "אני חייב לתקן את הרושם שנוצר שאין צמיחה, על פי הערכות של הלמ"ס ובנק ישראל תהיה צמיחה מתונה כבר השנה".
נתניהו: לא התכוונתי לפגוע במעמד הכנסת בהעברת הצגת התקציב לשר שטרית
4.11.2003 / 14:37