עובדי נמלי חיפה ואשדוד יחסמו מחר בבוקר את הצמתים המובילים לנמלים, במחאה על כוונת הממשלה לבצע רפורמה ברשות הנמלים מבלי לקיים עמם משא ומתן. כך דווח בגלי צה"ל.
עובדי נמלי חיפה ואשדוד יחסמו מחר הצמתים המובילים לנמלים
7.10.2003 / 21:33
7.10.2003 / 21:33
עובדי נמלי חיפה ואשדוד יחסמו מחר בבוקר את הצמתים המובילים לנמלים, במחאה על כוונת הממשלה לבצע רפורמה ברשות הנמלים מבלי לקיים עמם משא ומתן. כך דווח בגלי צה"ל.