מאבטח ישראלי נפצע מירי בכביש חוצה ישראל. המאבטח שמר על קבוצת פועלים שעבדו בכביש, בתחום הקו הירוק. הפצוע נפגע בידו וברגלו. צוות מגן דוד אדום, שחבר לכוח צה"ל, פינה אותו.
מאבטח ישראלי נפצע מירי בכביש חוצה ישראל
3.3.2000 / 20:00
3.3.2000 / 20:00
מאבטח ישראלי נפצע מירי בכביש חוצה ישראל. המאבטח שמר על קבוצת פועלים שעבדו בכביש, בתחום הקו הירוק. הפצוע נפגע בידו וברגלו. צוות מגן דוד אדום, שחבר לכוח צה"ל, פינה אותו.