בבתי המשפט חוששים לשלומו של סגן נשיא בית המשפט בבאר שבע, השופט גלעד גלעדי, לאחר ששני עבריינים הוציאו עליו "חוזה".
לפני כשבועיים הגיע מידע מודיעיני לשב"ס, לפיו בשיחה בין שני אסירים בכלא אמר אחד מהם לחברו: "יש בעיה עם השופט גלעדי, אני מכיר אדם שיכול לטפל בבעיה". בעקבות כך הוחלט להציב שמירה אדוקה על גלעדי, שכוללת ליווי צמוד של שומר ראש במשך 24 שעות ביממה, התקנת לחצן מצוקה בביתו ובדיקה יסודית של הרכב בו הוא נוסע מדי יום. "ידיעות אחרונות" מדווח כי בשבוע שעבר, בעת ביקור של השופט באחת הערים בדרום, נסגר רחוב בעיר וצלפים הועמדו על הגגות. "מדובר בעבריינים מסוכנים שיש לשקול היטב כל אמירה שלהם", אמר קצין בכיר במחוז הדרומי.
נגד העבריינים עצמם לא ננקטו צעדים מחשש שיתנכלו באסיר שהעביר את המידע אודותם לשב"ס. גלעדי כבר זכה לאבטחה בזמן ששפט במשפטו של הרב עוזי משולם.
"חוזה" הוצא על שופט בית המשפט המחוזי בבאר שבע
3.3.2000 / 20:00