ד"ר דרה התלונן בראיון ברשת הטלוויזיה האמריקאית NBC על הבחירה התמוהה של אקדמיית פרסי הגראמי להעניק את פרס אלבום השנה ללהקת "סטילי דן" ולא לאמינם עבור "מרשל מאת'רז", האלבום שדרה הפיק.
"הם היו כנראה חייבים לעשות זאת (להעניק את הפרס ל"סטילי דן") בגלל כל הלחצים שהופנו אליהם כדי שאמינם לא יקבל את הפרס" אמר הד"ר הכועס.
בינתיים, אירגונים מכל קצוות תבל ממשיכים להאשים את אמינם בהומופוביה וטיפוח שנאה. אמינם מצידו, כבר לא מבין מדוע "אם לא הבהרתי את דעותיי האמיתיות בהופעה עם אלטון ג'ון (בטקס הפרסים), אינני יודע מה עוד אני יכול לעשות", אמר אמינם בראיון
ב- MTV.
בינתיים, שמועות גורסות כי אמינם ואלטון ג'ון יוציאו סינגל שיכיל את הדואט המשותף שלהם לשיר "סטאן".
ד"ר דרה מאשים את חבר שופטי הגראמי בגניבת פרס האלבום מאמינם
3.3.2001 / 18:53