רוכבת אופנוע בשנות ה-20 לחייה נפצעה הערב באורח אנוש מפגיעת מכונית מסוג טנדר בכניסה לקיבוץ עברון, שבאזור נהריה. בגלי צה"ל דווח כי צוות של מד"א פינה את הפצועה לבית החולים הממשלתי בעיר.
רוכבת אופנוע נפצעה אנושות בתאונה ליד נהריה
15.8.2003 / 22:24
15.8.2003 / 22:24
רוכבת אופנוע בשנות ה-20 לחייה נפצעה הערב באורח אנוש מפגיעת מכונית מסוג טנדר בכניסה לקיבוץ עברון, שבאזור נהריה. בגלי צה"ל דווח כי צוות של מד"א פינה את הפצועה לבית החולים הממשלתי בעיר.