וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יאהו! בריטניה נבהלה מהפדופילים

3.3.2001 / 18:53

בעקבות חשיפת רשת הפדופילים האינטרנטית בבריטניה: יאהו! בריטניה מונעת גישה לחדרי צ'ט למבוגרים שמקורם בארצות-הברית"יאהו בריטניה ואירלנד" הסירה מהאתר לינק לחדרי צ'ט למבוגרים ביאהו! ארצות-הברית. הצעד נעשה בעקבות הדיון הציבורי, לאחר חשיפת רשת הפדופילים האינטרנטית בבריטניה, "מועדון ארץ הפלאות" (Wonderland Club).

"זו לא חסימה ממש. מן הסתם, משתמשים יוכלו להיכנס לאותם חדרים דרך האתר האמריקאי של יאהו!", אמרה דוברת יאהו בריטניה ואירלנד, סו ג'קסון. "כחלק מהמאמץ להפוך את התוכן למקומי, אנחנו תוקפים באופן גלובלי את בעית התוכן הלא רצוי". עם זאת, החסימה לא כוללת את חדרי הצ'ט למבוגרים באזור בריטניה ואירלנד, שנותרו פתוחים בפני הגולשים לאתר.

המהלך בא אחרי התייעצות עם ארגוני צדקה וקבוצות פיקוח על האינטרנט, כמו "ChildNet" ו"Internet Watch Foundation", על דרכים לשיפור ביטחונם של ילדים ברשת, מסרה ג'קסון.

עוד הוסיפה ג'קסון, כי החברה מתכוונת להכניס לשימוש טכנולוגיות חדשות כדי להגביל תכנים מעוררי התנגדות. "המטרה היא לעמוד בתנאי השימוש שלנו". החברה גם תמנה "מומחה למדיניות חברתית", שיהיה אחראי על בדיקת האבטחה בצ'טים ויעודד משתמשים לדווח על פעילות שעשויה להיות בלתי חוקית.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully