החתימה על חוזה חדש לא מזמן, כנראה עשתה טוב לדניס ברגקאמפ ולקראת חידוש המשחקים בליגת האלופות בשבוע הבא, הצהיר החלוץ ההולנדי, כי יגיע למשחקי החוץ הבאים של קבוצתו בליגת האלופות.
ברגקאמפ, כפי שכבר נכתב אלפי פעמים, סובל מחרדת טיסה ובשל כך לא נטל העונה חלק במשחקי החוץ של ארסנל באירופה.
משמעות הדבר היא כי למשחקי החוץ של ארסנל יגיע ברגקאמפ בנסיעה ברכב ואת המאמץ המיוחד הזה הוא יצטרך לעשות פעמיים, במשחק החזרה לליגת האלופות בשבוע הבא (ליון) ובמשחק הנעילה של שלב הבתים (מינכן).
ההולנדי מתעקש שעבורו זה לא סיפור כזה גדול וכי לא תהיה לו בעיה להגיע מוכן למשחקים, למרות הנסיעות הארוכות. אז מי אמר שהכסף הופך אנשים למפונקים?
דרוש: נהג לנסיעות ארוכות במיוחד
3.3.2001 / 18:53