רוב התחנות הרדיו הפיראטיות של ש"ס, שנסגרו אתמול, חזרו לשדר לפני שעה קלה, לאחר שראשי ש"ס הבטיחו כי הן לא תשדרנה תעמולת בחירות.
משרד התקשורת ניתק אתמול בערב שש מתחנות הרדיו הפיראטי, רובן קשורות לש"ס, ששידרו דרך תחנת הלוויינים בעמק האלה. מנכ"ל משרד התקשורת טען כי הדבר נעשה בהוראתו של יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, מישאל חשין. אולם בש"ס טענו כי מדובר ברדיפה פוליטית. ח"כ שלמה בניזרי אמר בתגובה כי ההחלטה היא "פוליטית לגמרי".
תחנות הרדיו הפיראטיות של ש"ס חזרו לשדר
3.3.2001 / 18:53